אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מינוי משעשע בפנטזי: יו"ר שטרם נולד אך עם ניסיון של 27 שנה במספרה צילום: shutterstock

מינוי משעשע בפנטזי: יו"ר שטרם נולד אך עם ניסיון של 27 שנה במספרה

החברה שמפעילה אפליקציות משחק ומחזיקה בתחנת דלק דיווחה על מינוי אברהם חזן ליו"ר, וציינה כי תאריך הלידה שלו הוא נובמבר 2019; ברקע של חזן נכתב כי הוא בעל מספרה; באוגוסט התרחש עימות פיזי בהנהלת פנטזי, כך שנדרש בה פיקוח הדוק

31.10.2019, 16:49 | רחלי בינדמן

החברה הציבורית פנטזי נטוורק פרסמה היום (ה') דיווח משעשע: או ליתר דיוק עצוב שצריך לעורר את תשומת לב רשות ניירות ערך האמונה על דיווח שקוף למשקיעים שלה.

קראו עוד בכלכליסט

פנטזי שפועלת בתחום האפליקציות להפעלת משחקי פנטזי ספורט ומחזיקה בתחנת דלק לא מרכזת עניין בבורסה שכן היא נסחרת לפי שווי של 15 מיליון שקל בלבד אף אחזקות הציבור בה עומדות על כ-90%. היום הודיעה החברה כי אברהם חזן מונה ליושב הראש של הדירקטוריון שלה.

אפליקציה של פנטזי, צילום: fantasyeleven.net אפליקציה של פנטזי | צילום: fantasyeleven.net אפליקציה של פנטזי, צילום: fantasyeleven.net

לפי הדיווח חזן נולד בנובמבר בשנת 2019, קרי הוא לכאורה לא נולד עדיין. גם אם מדובר בטעות סופר, אם ממשיכים לבדוק את קורות החיים שלו רואים שהרקע של יו"ר החברה הציבורית הוא בניסיון של 27 שנה כבעל מספרה.

יו"ר דירקטוריון אמור להיות הדמות המובילה בפיקוח על הנהלת החברה ואם נזכרים באירועים שהתרחשו רק באוגוסט האחרון ונחשפו בכלכליסט - נדרש כאן פיקוח הדוק. באותו חודש התחולל עימות פיזי בין המנכ"ל דני צדוק לאחד הדח"צים בחברה, ובעקבותיו יצא צדוק לחופשה כפויה.

צדוק רגז באותה ישיבה על תגובה של דירקטורים להצעה לעסקה שהביא לאישור הדירקטוריון והיכה את הדח"צ שמעון כהן ששאל שאלות על העסקה.

רק השבוע הודיעה רשות ניירות ערך כי קנסה את החברה בקנס של 15 אלף שקל על פרסום דיווח מיידי ופרסום מידע לציבור שלא דרך אתר הבורסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות



5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
הכתבה הייתה צריכה להתמקד בקורות החיים ולא בטעות בהזרמת שנת הלידה
אם הכתבה הייתה עוסקת ביכולות לניהול דירקטוריון של חברה ציבורית - זה היה מצויין. יש לדעתי סטנדרטים מינימליים למינוי של יו"ר דירקטוריון או דירקטור בחברות ציבוריות. במחילה מכבוד היו"ר שמונה - אני לא בטוח שאדם ללא השכלה כלכלית או משפטית שהיה ספר (טוב ככל שהיה!)יכול לכהן בתפקיד...
פעיל שוק ההון  |  01.11.19
1.
הספר אמיתי זה תשובה ופישמן ודנקנר וזיסר
מה קרה כל החברה הקודמים מומחי שוק ההון מני מור וזאב ברונפלד מחקו מאות מיליונים ממשקיעים והם לא היו ספרים אלא מספרי סיפורים וגנבו כסף איך את מערבת מה שהיה לבין המניוי איך הכניסו משחקי פנטזי ומחקו את הציבור תן קרדיט אם אביב גפן יכול להיות דירקטור מה רע העיקר שלא יפסיד ואת רחלי תבקשי סליחה כי זה לא משעשע אם עשו השתלטו והצליחו יש לו הנבה לפחות כמו אחרים
יגאנה תשלם  |  31.10.19