אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהלומה למשקיעים: WWE צללה ב-16% בניו יורק צילום: Craig Ambrosio יח"צ

מהלומה למשקיעים: WWE צללה ב-16% בניו יורק

המפעילה העולמית של קרבות הרסלינג הורידה תחזית רווח לשנה כולה, לאחר שלא הצליחה לחדש את חוזי השידור במזרח התיכון – למרות המשאבים האדירים שהשקיעה במופעים במדינות המפרץ - המשקיעים חוששים שהחברה תתקשה לחדש גם את חוזה השידור בהודו

31.10.2019, 22:32 | שירות כלכליסט

דוחות מאכזבים וחששות של המשקיעים מפני המשך הדרך הפילו היום (ה') בוול סטריט ב-15.7% את מניית המפעילה העולמית של קרבות הרסלינג - World Wrestling Entertainment.

אף שהחברה (המוכרת בשמה המקוצר WWE) הצליחה להתעלות על תחזיות הרווח של האנליסטים, היא לא הצליחה לעמוד בציפיות בשורת ההכנסות, וגרוע מכך, פרסמה הודעה מדאיגה על הורדת תחזית לשנה כולה.

ב-WWE צופים עתה לסיים את 2019 עם EBITDA  בטווח שבין 180 ל-190 מיליון דולר, מול תחזית קודמת של 200 מיליון דולר. החברה נימקה את הורדת התחזית בכך שעד כה לא הצליחה לחדש את הסכם זכויות השידור במזרח התיכון (בערוץ המיועד בעיקר למדינות המפרץ).

מדובר בעודכון מדאיג במיוחד, לנוכח העובדה שהחברה השקיעה משאבים רבים בניסיון להרחיב את הקהל שלה באזור המזרח התיכון. כמה מהמתאבקים המובילים שפועלים במסגרת של WWE נמצאים ממש בימים אלה בריאד באירוע היאבקות גדול שארגנה החברה. במסגרת תחרות זו, בפעם הראשונה בסעודיה מתנהל מאבק בין שתי מתאבקות (סשה בנקס ואלקס בליס, השתיים כבר הופיעו בזירה לפני שנתיים באיחוד האמירויות).

המשקיעים רואים בכישלון של WWE להוציא הסכם חדש באזור המזרח התיכון סימן רע לבאות, שכן החברה נדרשת בשנה הקרובה לחדש שורה הסכמי שידור ברחבי העולם שתוקפם יפוג בזמן הקרוב, החשוב שבהם הוא  חוזה זכויות ההשידור בהודו.

את הרבעון השלישי סיימה החברה עם הכנסות של 186.3 מיליון דולר ורווח נקי של 6 סנט למניה. הצפי בשוק עמד על הכנסות של 191.5 מיליון דולר או 2 סנט למניה. לפני המסחר היום נרשמה למניית WWE ירידה של 7% מתחילת 2019.

 , צילום: Craig Ambrosio יח"צ צילום: Craig Ambrosio יח"צ  , צילום: Craig Ambrosio יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות