אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנהג לשעבר יפצה את יאיר נתניהו ב-30 אלף שקל צילום: יאיר שגיא

הנהג לשעבר יפצה את יאיר נתניהו ב-30 אלף שקל

הפשרה הושגה במסגרת תביעה שהגיש יאיר נתניהו נגד הנהג לשעבר על סך מיליון שקל. על פי התביעה, נתניהו שוחח על נושאים שכוללים צנעת הפרט עם חבריו במהלך בילוי בתל אביב והוקלט שלא כדין על ידי הנהג שלא היה צד לשיחה

03.11.2019, 13:26 | ליטל דוברוביצקי

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו התפשר עם הנהג שהקליט אותו לטענתו במהלך נסיעה עם חבריו. הנהג ישלם ליאיר נתניהו סכום של 30 אלף שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הפשרה הושגה במסגרת תביעה שהגיש יאיר נתניהו באמצעות עו"ד עמית חדד נגד הנהג לשעבר על סך מיליון שקל. במסגרת הפשרה יפרסם הנהג המיוצג על ידי עו"ד יובל נחמני התנצלותו בפני יאיר נתניהו על הקלטת השיחה. על פי התביעה שהגיש יאיר נתניהו הוא שוחח על נושאים שכוללים צנעת הפרט עם חבריו במהלך בילוי בתל אביב. עוד נטען כי כמה שנים לאחר האירוע הוא גילה כי השיחה עם חבריו הוקלטה שלא כדין בעקבות בקשה לתגובה שקיבל מחברת החדשות ששידרה אותם.

יאיר נתניהו , צילום: יאיר שגיא יאיר נתניהו | צילום: יאיר שגיא יאיר נתניהו , צילום: יאיר שגיא

הוא טען כי הנהג היה מקור ההקלטה ולא היה צד לשיחה. הפשרה עוסקת באירוע שהתקיים ב-31 ביולי 2015 אז נסע יאיר נתניהו עם כמה מחבריו לבילוי משותף במקומות בילוי בעיר תל אביב. נתניהו הבן טען כי הנהג הנתבע הצטרף ליאיר וחבריו מתוקף תפקידו כנהג של נתניהו הבן. "באותו ערב לאחר שיאיר נתניהו שתה מספר משקאות אלכוהוליים נערכה שיחה אישית בין יאיר לביו חבריו בנושאים שונים שכללה בין היתר התייחסות למידע פרטי הנוגע לצנעת חייו של יאיר נתניהו. הנתבע שמע את השיחה אך לא היה צד לה. ב-7 בינואר 2018 מספר שנים לאחר האירועים נדהם יאיר נתניהו לגלות כי השיחה האישית שקיים עם חבריו הוקלטה שלא כדין על ידי הנתבע". בסופו של יום חלקים מההקלטה פורסמו בחדשות. השופט אבי כהן אישר את הסכמת הצדדים ונתן לה תוקף של פסק דין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות