אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקדונלד'ס פיטרה המנכ"ל: "ניהל מערכת יחסים אסורה" צילום: מקדונלד'ס

מקדונלד'ס פיטרה המנכ"ל: "ניהל מערכת יחסים אסורה"

לפי הודעת מקדונלד'ס, סטיב איסטרברוק "הפר את מדיניות החברה לאחר שקיים מערכת יחסים אסורה בהסכמה"; איסטרברוק כתב לעובדי הרשת כי הוא "מסכים עם החלטת הדירקטוריון שזה הזמן עבורי להמשיך הלאה"

03.11.2019, 23:48 | שירות כלכליסט

חברת מקדונלד'ס הודיעה הערב כי פיטרה את המנכ"ל והנשיא סטיב איסטרברוק, מאחר שניהל מערכת יחסים אסורה עם עובד/ת בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

דעה מקדונלד'ס מציגה: לפטר בגדול במבט ראשון ניתן לחשוב שבחברה הציבו רף גבוה במיוחד בכל הנוגע לשמירה על העובדים, כאשר הראו למנכ"ל סטיב איסטרבוק את הדרך החוצה; במבט שני, וכשנזכרים באלפי הפעמים בהן במקדונלד'ס התעלמו מהפרה בוטה בהרבה של הנהלים, מבינים שמדובר בהדחת ראווה עדי ברקלכתבה המלאה

איסטרברוק (52) הצטרף לרשת המזון המהיר ב-1993, ומשמש מנכ"ל מאז 2015. לפי הודעת מקדונלד'ס, הוא "הפר את מדיניות החברה, ועשה טעות אומללה בשיקול הדעת, לאחר שקיים מערכת יחסים בהסכמה עם עובד/ת". החברה לא מסרה פרטים נוספים על מערכת היחסים.

מקדונלד'ס הודיעה עוד כי כריס קמפזינסקי, ששימש עד כה אחראי על פעילות החברה בארה"ב, מונה לתפקיד המנכ"ל והנשיא.

 איסטרברוק כתב לעובדי הרשת כי "ניהלתי מערכת יחסים בהסכמה עם עובד/ת בחברה, דבר המהווה הפרה של מדיניות החברה. זו היתה טעות. בהתחשב בערכי החברה אני מסכים עם החלטת הדירקטוריון כי זה הזמן עבורי להמשיך הלאה. אני מקווה שתכבדו את רצוני לשמור על פרטיותי".

סטיב איסטרברוק, צילום: מקדונלד סטיב איסטרברוק | צילום: מקדונלד'ס סטיב איסטרברוק, צילום: מקדונלד

כריס קמפזינסקי , צילום: רויטרס כריס קמפזינסקי | צילום: רויטרס כריס קמפזינסקי , צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אני חושב שאני מבין
זה לא סוד שהערכים של האמריקאים התפזרו ועכשיו הם באופן טבעי מנסים לאגד סל ערכים חדש, עם איגוד הערכים החדש הם מבצעים לא מעט טעויות, זה נהיה קצת מסוכן. מה גם לא הבנתי מהם הערכים עליהם מבוססת חברת ה"מזון" הזו? אני מתאר לעצמי שזה בערך אותם ערכים של קוקה קולה. מין בהסכמה הפך להיות אסור, אם זה היה יציאה מהארון והיה מין עם כפוף שלו אז מותר? אם הוא היה מחליט שהוא אישה אז הוא היה הופך אפילו לגיבור לאומי? סתם שואל...
מפוזרי  |  04.11.19
13.
כזה טמטום.. עד הרגע שהם מתחתנים - המהלך אסור משפטית.
כי אוי ואבוי שגבר יהנה ממערכת יחסים עם מישהי שעובדת בחברה בה הוא מנהל. הרי בוודאות היה פה ניצול.. והפחדה.. אולי אפילו סחיטה מינית.. כי הרי הגברים של היום.. אי אפשר לסמוך עליהם. אולי רק שיפרנסו. ויביאו כסף לבית. וישאירו את הבית וילכו כשנמאס מהם - תך שהם ממשיכים להזרים כסף. עולם בדיחה. מציאות בדיחה. נשים הן בדיחה. כדור הארץ 2020. בדיחה.
תומר  |  04.11.19
לכל התגובות