אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורסם מכרז חדש ל-1,500 טנדרים עבור המדינה

פורסם מכרז חדש ל-1,500 טנדרים עבור המדינה

כלי הרכב צפויים לשמש בין היתר את המשטרה, משרדי הממשלה, רשות הכבאות ויחידות ביטחוניות; מהמכרז עולה כי הטנדרים יחולקו לארבעה "סלים": טנדרון לחמישה נוסעים, טנדרון לשבעה, טנדר עם קבינה כפולה והנעה 4x4, וטנדר דאבל קבינה ללא הנעה כפולה

04.11.2019, 08:42 | תומר הדר ואודי עציון

המדינה נערכת להצטיידות ביותר מ־1,500 טנדרים וטנדרונים - כך עולה ממכרז שנועד להצטיידות בכלי רכב שישמשו בין היתר את המשטרה, משרדי הממשלה, רשות הכבאות וגם יחידות ביטחוניות. לפי אומדן הכמויות מדובר תחילה על כ־800 טנדרים, אך המתווה לא מתייחס לאומדן רכש עתידי - הצטיידויות שיידרשו בעתיד ורלוונטיות לרכבים מהדגמים הזוכים.

קראו עוד בכלכליסט

טנדר טויוטה היילקס טנדר טויוטה היילקס טנדר טויוטה היילקס

מהמכרז עולה כי הטנדרים יחולקו לארבעה "סלים": טנדרון לחמישה נוסעים, טנדרון לשבעה, טנדר עם קבינה כפולה והנעה 4x4, וטנדר דאבל קבינה ללא הנעה כפולה. הם צפויים לנסוע 40 אלף ק"מ בשנה וההתקשרות תהיה לשנתיים - זמן חריג כי מכרזים רבים הם ל־3 שנים.

במכרז הקודם זכו טויוטה היילקס ואיסוזו דימקס בין הטנדרים, וסיטרואן ברלינגו בין הטנדרונים. שלושתם צפויים להתמודד גם הפעם, לצד טנדר מיצובישי טרייטון ורנו קנגו בטנדרונים. הברלינגו עשוי להתחרות בטויוטה פרואייס סיטי הזהה לו – פרויקט משותף של פיג'ו־סיטרואן וטויוטה אירופה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות