אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בן 50 הצית את עצמו באולם בית המשפט, מצבו קשה

בן 50 הצית את עצמו באולם בית המשפט, מצבו קשה

אחד הנאשמים הצית את עצמו בבית משפט השלום בבאר שבע והסנגור כיבה את האש עם מטף. עד ראייה: "האיש הוציא בקבוק ושפך על עצמו"

10.11.2019, 12:24 | אילנה קוריאל, ynet

אדם הצית את עצמו הבוקר (א') באולם בית המשפט בבאר שבע ומצבו קשה. ממד"א נמסר כי גבר כבן 50 פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא מורדם ומונשם. הוא סובל מכוויות בכל גופו. לפי עדויות, הסנגור כיבה את האש במטף. אנשים שהיו במקום ניסו לסייע באמצעות מעילים.

כבאים הוזעקו לבית המשפט כבאים הוזעקו לבית המשפט כבאים הוזעקו לבית המשפט

מתברר כי אחד הנאשמים במשפט המתנהל אצל השופט צבי פורר מבית משפט השלום בעיר הצית את עצמו בעת שהשופט לא היה באולם.

המהומה הייתה רבה, ולפי עדויות - פרקליטו של האיש מהסנגוריה הציבורית כיבה את האש באמצעות מטף: "ראיתי מישהו עולה באש. סנגור ועוד אזרח היו שם. הסנגור כיבה אותו עם מטף, אזרח שהיה שם לקח מעיל, השתטח עליו וכיבה את האש. השופט לא היה באולם, רק הקלדנית. אני עוד רועדת ממה שקרה.

מאבטחים פינו מיד את הקהל וכוחות כיבוי ומד"א הוזעקו למקום. הדיווח במוקד 101 של מד"א התקבל ב-11:52 ובעקבותיו הוזנקו כוחות למקום. עו"ד עידו פורת סיפר: "הייתה מהומת אלוהים. זו היייתה אש רצינית. עמדתי בחוץ וראיתי את כולם רצים ואת הלהבות. היה מטורף". בית המשפט בבאר שבע המשיך לפעול, אך כל הקומה הראשונה, שבה התרחשה הדרמה, פונתה.

"הוא פשוט הוציא בקבוק, שפך על עצמו והצית", סיפר עד ראייה. "אבל השופט לא היה באולם. זה היה תוך שניות". סנגור סיפר: "ראיתי אנשים מורידים מעילים ומנסים לכבות את האש. הייתי באולם ממש לפני". עד ראייה אחר סיפר: "הייתי למטה וראיתי אדם שחור כולו אחרי השריפה".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע במד"א מאיר לסרי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 50 שוכב בהכרה כשהוא סובל מכוויות קשות בכל חלקי גופו ואנשים במקום מכבים את האש שאחזה בבגדיו עם מטף. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ומתן תרופות לשיכוך כאבים ופינינו אותו במצב קשה לבית החולים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות