אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"דרך אמזון לקוחה בארה"ב תקבל את התכשיטים שלי מהיום למחר"

ניב אוסירוף התחילה לעצב תכשיטים לפני 9 שנים כשהשתחררה מהצבא. בהתחלה עברה מחנות לחנות כדי למכור את הקולקציה שבנתה. היום יש לה חנות מצליחה באמזון שמוכרת את "תכשיטי ניב" בארה"ב, תוך שהיא נעזרת ביועצים לקידום דיגיטלי. לדעתה, אמזון בישראל הוא נוסחה מנצחת גם לספק וגם ללקוח - "מדובר בשירות ברמה אחרת מזה שהתרגלנו אליו"

11.11.2019, 12:42 | סיון אבוקאי

לכל הכתבות, הטיפים והסרטים של ערוץ אי-קומרס לחצו כאן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
סטודיו מנצל
צוות של עובדות, על שכר מינימום, מתחלפות בתדירות גבוהה, לכן אין יישום לתנאים סוציאלים, אין מימון ארוחות, כמובן שהעבודה מונוטונית, יצרנית, לא מעניינת ואין בה לאן לשאוף וגם אם את במוכנות מלאה להיות פועלת נטו עבור הפרנסה שבעניין, לא יהיה קידום, לא תהיה הבנה, בטח שלא לאימהות. בתוך זמן קצר ימציאו לך מכתב פיטורין עם תירוץ מצוץ מהאצבע בנוסח, קצב עבודה או חוסר התמצאות במרחב מבולגן ונטול סדר לחלוטין:) מוצר, חשוב שיגיע מבית יוצר אנושי ולא מנצל, לא לומדים שם כלום, מלבד רכישת מיומנות בעבודה עם פלאייר צורפים
יוסי  |  17.11.19
1.
מהיום למחר בארצות הברית ובישראל הקטנה 5 ימים
עד שזה לא ישתנה שום דבר לא יזוז פה. כל הזמן מדברים על מחירים לי כצרכן המחיר חשוב אבל לא הדבר היחיד שחשוב. אם אני רוצה משהו היום ואקבל אותו בשבוע הבא - אני מעדיף ללכת לחנות ולקנות. כשאני בארה"ב אני נדהם מהיעילות של משלוחים תוך יום במדינה כל כך ענקית ואיך בסטארטפ ניישן לא מצאו דרך לשלוח מהיום למחר אפילו לא בגוש דן.
צ  |  14.11.19