אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל חדש בדרך ל-WeWork? החברה מקיימת שיחות עם מנכ"ל טי-מובייל צילום: Brian Ach

מנהל חדש בדרך ל-WeWork? החברה מקיימת שיחות עם מנכ"ל טי-מובייל

ג'ון לג'ר מונה למנכ"ל טי-מובייל בספטמבר 2012, לאחר שורה של תפקידים בכירים בחברות טכנולוגיה ושירותי תקשורת. מייסד WeWork אדם נוימן הודח מתפקיד המנכ"ל בחודש ספטמבר, ובהמשך מכר את מניותיו לבעלת השליטה סופטבנק ויצא לחלוטין מהחברה

11.11.2019, 21:08 | מיקי גרינפלד

מנכ"ל חדש בדרך ל-WeWork? הוול סטריט ג'ורנל דיווח לפני שעה קלה כי החברה מנהלת שיחות עם ג'ון לג'ר (John Legere), מנכ"ל חברת שירותי התקשורת T-Mobile, והציעה לו את המינוי.

קראו עוד בכלכליסט

בחברת חללי העבודה המשותפים לא הגיבו לדיווחים. לג'ר מונה כמנכ"ל טי-מובייל בספטמבר 2012, לשם הגיע לאחר קריירה ארוכה בענפי הטכנולוגיה והתקשורת, כולל 20 שנה במתחרה AT&T, בין היתר כמנכ"ל החברה, ובהמשך בקבוצת המחשוב דל (Dell).

מניית T-Mobile עלתה ב-24% מתחילת 2019, החברה נסחרת בנאסד"ק בשווי של כ-68 מיליארד דולר. מייסד WeWork והמנכ"ל שלה בשנים האחרונות אדם נוימן הודח בסוף ספטמבר, לאחר כישלון ההנפקה והפרטים שנחשפו על התנהלותו ועל התנהלות החברה בשנים האחרונות.

ג ג'ון לג'ר, מנכ"ל טי-מובייל | צילום: Brian Ach ג

בלחץ בעלי המניות, ובראשם חברת ההחזקות היפנית סופטבנק, הודח נוימן ב-24 בספטמבר, בשלב ראשון מתפקידו כמנכ"ל, וכשהוא ממשיך לשמש כיו"ר החברה - החליפו אותו כמנכ"לים משותפים ארטי מינסון, מי ששימש עד אז כנשיא-משותף וכסמנכ"ל הכספים הראשי של החברה, וסבסטיאן גנינגהאם, לשעבר המשנה ליו"ר.

נוימן. הודח מהחברה וקיבל חבילת פרישה נאה של 1.7 מיליארד דולר נוימן. הודח מהחברה וקיבל חבילת פרישה נאה של 1.7 מיליארד דולר נוימן. הודח מהחברה וקיבל חבילת פרישה נאה של 1.7 מיליארד דולר

חודש מאוחר יותר, לקראת סוף אוקטובר, החליטה סופטבנק להשתלט על החברה ולהרחיק ממנה את נוימן באופן סופי - סופטבנק שילמה למייסד 1.7 מיליארד דולר עבור מניותיו בחברה ולאחר מהלך השקעה כולל עלתה להחזקה של 80% ב- WeWork.

מוקדם לשפוט את המהלך אך ברור שהמחיר שלו היה כבד, והיא נדרשה לבצע מחיקה של 4.6 מיליארד דולר בדוחות הרבעון השלישי שלה - זו גררה הפסד רבעוני ראשון לאחר 14 שנות רווחיות, בהיקף של 6.5 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות