אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Mesh חתמה על שת"פ עם ויזה העולמית צילום: Vimeo

חברת Mesh חתמה על שת"פ עם ויזה העולמית

החברה הישראלית מספקת שירותי תשלומים בינלאומיים מתקדמים לעסקים, שמאפשרים לארגונים לייעל את הקשר עם הלקוח; הפלטפורמה של Mesh מאפשרת ביצוע תשלומים בינלאומיים באמצעות כרטיסי ויזה חד פעמיים

14.11.2019, 13:03 | שירות כלכליסט

חברת Mesh הודיעה על שיתוף פעולה עם ויזה העולמית שייתן לספקים ונותני שירות לקבל תשלומים באמצעות כרטיסי ויזה וירטואליים (חד-פעמיים) דרך הפלטפורמה של החברה הישראלית.

קראו עוד בכלכליסט

תשלומים על ידי ובין אנשים נעשו בשנים האחרונות קלים ומהירים, אך תשלומים בינלאומיים בין עסקים הם עדיין איטיים ומורכבים, אינם שקופים ולא מציגים מידע כהגעת תשלום וצפי עמלות, וכן ישנה מורכבות בהתאמות חשבונאיות שונות. מסיבה זו, מחפשים עסקים פתרונות תשלום יעילים יותר.

עודד זהבי, מנכ"ל החברה, צילום: Vimeo עודד זהבי, מנכ"ל החברה | צילום: Vimeo עודד זהבי, מנכ"ל החברה, צילום: Vimeo

"עסקים קטנים מתרחבים לפעילות בינלאומית במהירות, על כן יש הרבה חדשנות סביב מתן פתרונות תשלום מתקדמים שעונה על הצרכים של עסקים אלו", מסר עודד זהבי, מנכ"ל ומייסד משותף ב-Mesh. "שיתוף הפעולה עם ויזה כשותף מועדף, מאפשר לנו לפשט את התשלומים העסקיים הבינלאומיים תוך מינוף הפריסה העולמית הרחבה של ויזה והטכנולוגיה החדשנית של Mesh. הפתרון מאפשר לסולקים ופלטפורמות תשלומים לאזן ולתת מענה לעסקאות בינלאומיות באופן אמין".

Mesh הינה פלטפורמה לתשלומים בין עסקים (B2B), שנבנתה תוך מתן מענה לעסקים קטנים, ונתמכת על ידי ספקי שירותי תשלום לעסקים וסולקים ברחבי העולם. הפתרון של Mesh, מאפשר לספקים ונותני שירות במדינות מתפתחות לקבל תשלומים מלקוחותיהם במדינות מפותחות, בצורה פשוטה (העברה מקומית ללא עמלות), זולה וחלקה, תוך מינוף השימוש בכרטיסי ויזה וירטואליים חד פעמיים. היא מאפשרת הוזלה בסליקת עסקאות, העברת תשלומים אוטומטית ומספקת לעסקים ערוץ להרחבת שירותיהם והעמקת הקשר עם הלקוחות.

"ענף תשלומי ה-B2B הבינלאומיים עובר בימים אלו טרנספורמציה. Mesh מספקת פתרון ייחודי שמפשט את חווית התשלומים הבינלאומיים לעסקים, שצריכים לשלם לספקים שלהם ברחבי העולם." אמרה טאירה הול, ראש שיתופי הפעולה בויזה העולמית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות