אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: מנכ"ל טי-מובייל לא יעבור לניהול WeWork כפי שפורסם צילום: Brian Ach

דיווח: מנכ"ל טי-מובייל לא יעבור לניהול WeWork כפי שפורסם

לפי הפרסומים, ג'ון לג'ר מסרב לעבור לחברת חללי העבודה המשותפים; בכך הוא נמנע מניגוד עניינים אפשרי - סופטבנק, ששולטת בספרינט שנמצאת בתהליכי מיזוג עם טי-מובייל, היא גם בעלת השליטה ב-WeWork

16.11.2019, 08:53 | שירות כלכליסט
מנכ"ל טי-מובייל, ג'ון לג'ר, לא יעבור לניהול חברת WeWork כפי שהוצע לו, כך על פי גורמים המעורים בנושא שצוטטו ב-CNBC.

קראו עוד בכלכליסט

לפי אותם גורמים, ללג'ר, אשר מונה למנכ"ל טי-מובייל ב-2012, אין תוכניות לעזוב את החברה. מוקדם יותר השבוע דווח ב-CNBC ובוול סטריט ג'ורנל על מועמדותו של לג'ר לתפקיד המנכ"ל הבא של WeWork, חברת חללי העבודה המשותפים.

לג לג'ר. לא עוזב | צילום: Brian Ach לג

בכך שהוציא עצמו מהמרוץ, נמנע למעשה לג'ר מניגוד עניינים אפשרי. זאת מאחר שסופטבנק, מחזיקת המניות העיקרית בחברת ספרינט אשר נמצאת בימים אלו בתהליכי מיזוג עם טי-מובייל, היא גם הבעלים העיקרי של WeWork. גורמים המעורים בנושא אמרו שלג'ר מעולם לא היה המועמד המרכזי לתפקיד.

טי-מובייל עדיין מחכה לאישור לעסקת הרכישה של ספרינט. אישור זה מתעכב בעקבות תביעה שהגישו פרקליטים ראשיים מכמה מדינות בארה"ב המתנגדים לעסקה בטענה שהמיזוג בין שתי חברות התקשורת הגדולות יפגע בתחרות ויוביל לעליית מחירים. המקרה יתברר בבית המשפט בדצמבר.

העיכוב דחה את סגירת ההסכם מעבר לתאריך המוסכם, ה-1 בנובמבר, מה שמאפשר לטי-מובייל ולספרינט לארגן מחדש את תנאי המיזוג, או אפילו לוותר עליו.

לג'ר משלב גישה חצופה, המזכירה את מנכ"לה הקודם של WeWork, אדם נוימן, שנאלץ לעזוב את תפקידו לנוכח הפסדי החברה וטענות קשות על תפקודו. יש לו רשימת הישגים ארוכה של הצלחות תפעוליות, ובעיקר הפיכתה של טי-מובייל במהלך העשור האחרון משחקנית מנומנמת בשוק הסלולר האמריקאי לספקית התקשורת השלישית בגודלה, ולחברה חזקה ומתפתחת.

סופטבנק בוחנת כמה מועמדים להחליף את המנכ"לים הנוכחיים, ארטי מינסון וסבאסטיאן גננינגאהם, שממלאים את מקומו של נוימן.

לג'ר לא הגיב לדברים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות