אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הותר לפרסום: עדה בפרשת חפץ נחקרה ו"השיבה על שאלות חודרניות" צילום: טל שחר

הותר לפרסום: עדה בפרשת חפץ נחקרה ו"השיבה על שאלות חודרניות"

בית המשפט צמצם את צו איסור הפרסום בנוגע לפרשת חקירת עד המדינה בתיק 4000 והתיר לפרסם כי בחודש פברואר נחקרה עדה שהשיבה על "שאלות חודרניות ביחס לטיב הקרבה ומערכת היחסים בינה לבין חפץ". זהותה עדיין אסורה בפרסום

20.11.2019, 12:10 | גלעד מורג ואלי סניור, ynet
בית משפט השלום בתל אביב הורה היום (ד') על צמצום צו איסור הפרסום בנוגע לעד המדינה בתיק 4000 (פרשת בזק-וואלה) ניר חפץ, וקבע כי ניתן לפרסם שב-21 בפברואר 2019 נחקרה אישה שמסרה את גרסתה בעדות פתוחה. "העדה השיבה לשאלות חודרניות ביחס לטיב הקרבה ומערכת היחסים בינה לבין חפץ", קבע בית המשפט - והורה על המשך איסור פרסום זהותה או כל פרט שנוגע למהות הקרבה ביניהם.

קראו עוד בכלכליסט

ניר חפץ , צילום: טל שחר ניר חפץ | צילום: טל שחר ניר חפץ , צילום: טל שחר

בא כוחו של חפץ, עו"ד אילן סופר, מסר בתגובה: "בית המשפט קיבל את העמדה כי חל צו איסור פרסום גורף על כל פרט מזהה ועל תוכן העדות, וכן את העמדה כי הפרה כלשהי של צווי איסור הפרסום מהווה פגיעה קשה במר חפץ ובמשפחתו".

עו"ד יצחק בם מארגון "לביא", שהיה בין אלו שעתרו גם הם לחשוף את תרגיל החקירה, אמר "לבנו עם ניר חפץ שנאנס לחתום על הסכם עד מדינה בעקבות איומי המשטרה והפרקליטות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
שאלות חודרניות? זוועה. שישאלו כמה סוכר בתה
בחקירת משטרה שואלים תמיד בנועם, ואם לא מתאים אז אפשר פעם אחרת, סליחה כשערבי נתפש עם רכב גנוב, תמיד יתושאל בנימוס ובכבוד כנל לגבי כל פושע אחר. שהרי ממתי המשטרה שואלת מישהו בצורה לא מנומסת? למה איפה אנחנו חיים? אירן???
מגיבים צבועים  |  23.11.19
2.
בודקים עם עיניים עצומות כדי לא לראות כלום?
במקום לבדוק את ההתנהלות המושחתת בתיק 4000, בודקים את העד? את חייו ואת חבריו? בסוף יוכיחו שהעד אכל אוכל לא כשר...., במקום להוכיח את השחיתות שהתנהלה בתיק הפרשה, הכוללת שלוש תת-פרשות, נוגעת להתנהלות של גורמים בכירים בחברות "בזק", "yes", "וואלה! NEWS" ו"חלל תקשורת" ושל עובדי מדינה שפעלו מתוקף תפקידם מול חברת "בזק".
חלם זה כאן  |  20.11.19