אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סייברארק מציגה את Alero צילום: סייברארק

סייברארק מציגה את Alero

פתרון Zero-Trust לגישת ספקים מרחוק לרשת הארגונית הראשון שאינו משתמש ב-VPN, Agents או סיסמאות. הפתרון יוצג לראשונה בישראל בכנס הלקוחות השנתי של סייברארק-IMPACT 2019 ב-26 בנובמבר 2019

25.11.2019, 10:39 | בשיתוף סייברארק

חברת סייברארק תציג לראשונה בישראל את CyberArk Alero, מוצר מהפכני שפותח במעבדות החדשנות של החברה, שמאפשר גישה מאובטחת לספקי צד שלישי למערכות בארגון, בטכנולוגיית zero-trust, היחיד שאינו משתמש ב-VPN, Agents או סיסמאות (No VPN, No Agents, No Password). הפתרון שפותח במעבדות החברה ביוזמתם של גיל רפפורט ודימה ברבוי, שני היזמים-לשעבר של Viewfinity הישראלית (שנרכשה ב-2015 על ידי סייברארק), יוצג בכנס הלקוחות השנתי של סייברארק בישראל, IMPACT 2019, שיתקיים ב-26 בנובמבר, בהשתתפות לקוחות סייברארק בישראל, בהם רבים מאוד מהארגונים המובילים במשק.

נוכח פריצות רבות שקרו וקורות דרך ספקים וגורמי צד שלישי שמתחברים למערכות הארגון מרחוק, מדובר בסוגיה המטרידה מאוד מנהלי אבטחה בכל העולם. באמצעות CyberArk Alero, מתאפשרת גישה מאובטחת מרחוק למערכות ואפליקציות בארגון, וזאת באמצעות שילוב של יכולות זיהוי ביומטריות המובנות בסמארטפון ובמקביל יצירה אוטומטית של קוד QR ייחודי וחד פעמי (Just-in-time), אשר משלים את זיהוי הפנים או טביעת האצבע. הפתרון המהפכני, עליו רשמה החברה מספר פטנטים, מאפשר את הגישה המאובטחת ללא צורך בהתקנת VPN, ללא צורך בהתקנת תוכנה (Agent) הן בצד הספק והן במערכת אליה ניגשים, ובנוסף ללא צורך בשיתוף סיסמאות. מדובר בעידן חדש של גישה מאובטחת של ספקים מרחוק והפתרון כבר מעורר עניין עצום בקרב לקוחות סייברארק בעולם.

כנס הלקוחות השנתי של סייברארק יתמקד השנה במענה מקיף לסוגיות אבטחת מידע בעולם המודרני - בסביבות ענן ו-DevOps - כמו גם בסביבות היברידיות, לרבות הדגמות וסיפורי לקוח מהשטח. הכול בדגש על אבטחת חשבונות פריבילגיים וסודות, שהינם המפתח לשליטה במידע הרגיש ביותר של כל ארגון, ויעד מרכזי למתקפות סייבר בעולם.

חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל, צילום: סייברארק חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל | צילום: סייברארק חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל, צילום: סייברארק

חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל יפתח את הכנס: "עולם העסקים מתקדם בקצב מהיר מאי פעם במינוף טכנולוגיות מתקדמות, עוד ועוד חברות מעבירות תשתיות ומערכות ארגוניות לענן, צורכות אפליקציות מהענן (SaaS), ועוברות במהירות מדהימה לתהליכי פיתוח אוטומטיים (DevOps) ותהליכי אוטומציה רובוטיים (Robotic Process Automation - RPA). המעבר המהיר למרחב הדיגיטלי מייצר הזדמנויות רבות, ומאפשר לארגונים לייעל תהליכים ולהשפיע על היכולות העסקיות שלהם במהירות גבוהה מתמיד, אולם הוא תומן בחובו גם חשיפה גבוהה לסיכונים ואיומים משמעותיים. אוטומציה וטכנולוגיות דיגיטליות חדשות דורשות מהארגונים שימוש נרחב בגישה פריבילגית, הן למשתמשים אנושיים והן לתהליכים אוטומיטיים. סייברארק תציג בכנס מגוון רחב של יכולות הנותנת מענה לצרכי האבטחה של ארגונים בעולם החדש."

מומחי מעבדות המחקר של סייברארק CyberArk Labs יחשפו בכנס מחקרים אחרונים של המעבדות וכלים מתקדמים לגילוי פרצות אבטחה. לראשונה יתארח בארוע גם כנס חוקרי הסייבר השנתי של סייברארק - ArkCon, שמזמין את לקוחות החברה להתמודד עם פתרון אתגרי סייבר מורכבים ולהתנסות בעצמם בשיטות התקיפה של ההאקרים במהלך האירוע.

משתתפי האירוע יוכלו לבצע במהלכו גם בחינות הסמכה של סייברארק. בכנס צפויים להשתתף מעל 300 מנהלי אבטחת מידע, מנמר”ים, CTOs, מקצועני IT ו- DevOps בקרב לקוחות אנטרפרייז ישראלים ממגוון ענפים ותעשיות.

ארוע IMPACT , 26 בנובמבר, אולם Lago, רח' המאה ועשרים 6, ראשל"צ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות