אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אנליטיקס קורלוג'יקס יצאה לגיוס סבב A בסך 10 מיליון דולר

אנליטיקס קורלוג'יקס יצאה לגיוס סבב A בסך 10 מיליון דולר

הובילה את הסבב קרן Aleph ולקחו בו חלק המשקיעים הקיימים Janvest capital partners, 2B-angles, StageOne ventures. הסבב הנוכחי מביא את סך ההון שגייסה החברה ל-16 מיליון דולר

26.11.2019, 16:49 | הגר רבט
חברת הדאטה אנליטיקס קורלוג'יקס (Coralogix) מודיעה היום על גיוס סבב A בסך 10 מיליון דולר. הובילה את הסבב קרן Aleph ולקחו בו חלק המשקיעים הקיימים Janvest capital partners, 2B-angles, StageOne ventures. הסבב הנוכחי מביא את סך ההון שגייסה החברה ל-16 מיליון דולר.

קורלוג'יקס, שנוסדה בשנת 2015, משתמשת באלגוריתמים מתקדמים לניהול וניתוח של נתוני Log באופן אוטומטי. מטרת המוצר של החברה לסייע לחברות לצמצם באופן מיידי מאות מיליוני רשומות לשגיאות חשודות ורצפי מידע שבורים, ולזהות טרנדים ביחס לשינויי גרסה.  

צוות קורלוג צוות קורלוג'יקס צוות קורלוג

במקביל, מודיעה החברה על כניסה לשוק הסייבר עם השקת פתרון משולב של ניהול אירועים (SIEM) ומערכת איתור איומי אבטחה (IDS) שתוכננה במיוחד עבור צוותי DevOps. הפתרון החדש ממנף את יכולות המוצר בתחום למידת המכונה, ומעניק ללקוחות מבט רב ממדי על המידע משלב האפליקציה, דרך התשתית, ועד לאבטחת סביבת הענן.

מנכ"ל ומייסד משותף בקורלוג מנכ"ל ומייסד משותף בקורלוג'יקס, אריאל אסרף מנכ"ל ומייסד משותף בקורלוג

אהרון רוזנסון, שותף בקרן Aleph מסר: "מהנדסים אוהבים את המוצר ומפיצים אותו מפה לאוזן, מה שהביא לתנופת מכירות מדהימה. מדובר בחברה צעירה ללא ארגון מכירות, ועם זאת היא משרתת כבר כמה ארגוני ענק (Fortune 500) ואלפי חברות מובילות, בהן Postman, Monday, Fiverr, KFC, Caesars Palace ועוד. אנו מצפים להמשיך לתמוך בהמשך הצמיחה של החברה".

אריאל אסרף, מנכ"ל ומייסד משותף בקורלוג'יקס, מסר: "בשנים האחרונות חברות הפכו להיות תלויות בענן כדי לנהל כל היבט בעסק שלהן, ובכל זאת אבחון תקלות וניטור ממשיך להיות אתגר גדול. "לפני כשנתיים וחצי, אני וה-CTO שלנו יוני פרין החלטנו לבנות מחדש את המוצר כדי לעזור לחברות לנהל את המורכבות הגוברת בעולם ה-CI/CD. שנתיים לאחר מכן, עם למעלה מאלף לקוחות, הרגשנו שהגיע הזמן המתאים לקחת את החברה לשלב הבא. ההון החדש יעזור לנו במימוש החזון שלנו, הפיכת החיפוש בקבצי log עצמם למיותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות