אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטארט-אפ ישראלי שפיתח מדבקה לטיפול בשפיכה מוקדמת מגייס מיליון דולר צילום: Shutterstock

בלעדי לכלכליסט

סטארט-אפ ישראלי שפיתח מדבקה לטיפול בשפיכה מוקדמת מגייס מיליון דולר

Virility מחממת נצרת בניהולו של דודי סלטון, אימץ טכנולוגיה של גירוי עצבי באמצעות גירוי חשמלי לכווץ השריר האחראי על השפיכה ובכך לעכבה. הרשות לחדשנות כבר העניקה לחברה מענק של מיליון דולר

26.11.2019, 15:30 | נווית זומר

הסטארט-אפ Virility מחממת נצרת, שפיתח מדבקה חד-פעמית לטיפול בשפיכה מוקדמת, יוצא לגיוס המונים של מיליון דולר באמצעות פיפל ביז.

אחד המשקיעים בחברה הוא איש העסקים רון צוקרמן, מייסד סאפיינס ומשקיע מוכר בתחום ההייטק. לקראת הגיוס מינתה החברה את רון מירון, לשעבר מנכ"ל טבע ישראל ליו"ר ואת דודי סלטון, לשעבר קונסול כלכלי בבוסטון ופעיל בתחום הציוד הרפואי, למנכ"ל.

רון צוקרמן, משקיע בחברה רון צוקרמן, משקיע בחברה רון צוקרמן, משקיע בחברה

יזם החברה ומפתח המדבקה טל גולן, בעבר מנהל פיתוח בחברות ציוד רפואי, אימץ טכנולוגיה של גירוי עצבי באמצעות גירוי חשמלי לכווץ השריר האחראי על השפיכה ובכך לעכבה. גולן פיתח מדבקה גמישה עם 2 פטנטים בתהליך רישום. המדבקה מכילה מעגל ממוזער חשמלי, שעל ידי לחיצה מופעל ומעביר זרם חשמלי בעוצמה נמוכה לשריר רצפת האגן. המדבקה, שכאמור היא חד-פעמית מוצמדת באופן נסתר מאחורי שק האשכים.

אילוסטרציה, צילום: Shutterstock אילוסטרציה | צילום: Shutterstock אילוסטרציה, צילום: Shutterstock

החברה תשווק שלושה סוגי מדבקות בגודל של 4-3 ס"מ בעלות עוצמות שונות של הגירוי החשמלי לבחירה ללקוחות על פי סף הגירוי שלהם.

לטענת הממציא, התרופות הניתנות לסובלים משפיכה מוקדמת הן בעיקר תרופות אנטי דכאוניות שהוכח שיש להם השפעה אך גם תופעות לוואי והן מכילות כימיקלים, בעוד אביזרים חיצונים שנועדו לעכב, פוגעים בספונטניות.

הרשות לחדשנות הכירה בחדשנות של המוצר והעניקה לחברה מענק מצטבר של מיליון דולר. לפי נתוני החברה, 25% מהגברים בעולם מתמודדים עם הבעיה. מפרסומי החברה באתר פיפל ביז עולה כי החברה בדרך לקבלת אישורים רגולטורים בארה"ב וארופה בהליך מקוצר וכי שוק הפתרונות לבעיה מסתכם ב-3.5 מיליארד דולר וצומח בקצב של 9% לשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות