אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסותא מרכזים רפואיים תעניק ייעוץ בנושא הגנת סייבר לבתי חולים ביפן

אסותא מרכזים רפואיים תעניק ייעוץ בנושא הגנת סייבר לבתי חולים ביפן

במהלך כנס הסייבר הבינלאומי ביפן נחתם הסכם שיתוף פעולה עם סומפו, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביפן

26.11.2019, 17:42 | שירות כלכליסט

אסותא מרכזים רפואיים חתמה על הסכם למתן שירותי ייעוץ בנושא הגנת סייבר למוסדות בריאות עם סומפו (Sompo) היפנית. סומפו היא אחת מחברות הביטוח הגדולות ביפן המשרתת כ-20 מיליון לקוחות, מבטחת אלפי בתי חולים ובולטת בעיקר בתחום שירותי הרפואה והסיעוד לאוכלוסייה מבוגרת.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם נחתם במהלך כנס הסייבר הבינלאומי Cybertech Tokyo 2019, שנערך השבוע ביפן בהשתתפות גופים וחברות מישראל. במהלך הכנס הציג פרופ' ארי שמיס, מנכ"ל רשת אסותא מרכזים רפואיים, את היכולות שפיתחה אסותא בתחום הגנת הסייבר בבתי החולים וזאת לנוכח האיומים הקיימים בתחום זה.

מנכ"ל אסותא פרופ מנכ"ל אסותא פרופ' ארי שמיס מנכ"ל אסותא פרופ

לדבריו של פרופ' שמיס, "אסותא צברה במהלך השנים האחרונות ידע ויכולות משמעותיות בתחום הסייבר בבתי חולים והיא גאה לשתף ידע זה בייעוץ לחברת סומפו ביפן לגיבוש מדיניות והטמעה של פרוטוקולים וטכנולוגיות ביטחון סייבר בבתי חולים ברחבי יפן. בנוסף, אנו בוחנים שיתוף פעולה גם בנושאים הנוגעים לאוכלוסייה המבוגרת".

יושי מיאזאקי, מנכ"ל סומפו סקיורטי, מסר כי זירת לוחמת הסייבר העולמית מחייבת פתרון הוליסטי שייתן מענה גלובלי להתמודדות נכונה ויעילה עם איומי הסייבר המתעצמים בעולם כולו. השילוב בין הניסיון והכלים של צוות הסייבר של אסותא, לצד יכולות זיהוי וההגנה על מכשירים רפואיים והידע של סומפו, יאפשרו להנגיש לשוק היפני את יכולות ההגנה מהטובות בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות