אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה צריכה מעבירה את מפעל המזגנים מראשל"צ לאשקלון צילום: אוראל כהן

אלקטרה צריכה מעבירה את מפעל המזגנים מראשל"צ לאשקלון

ההשקעה הכוללת ברכישת הקרקע באשקלון ובהעברת המפעל נאמדת ב-100 מיליון שקל; המפעל החדש יתפרש על פני שטח של 32 דונם באזור התעשייה הדרומי של העיר. במקביל מנהלת החברה מו"מ למכירת מחצית מהבעלות שלה על המקרקעין עליו ממוקמים כיום משרדי החברה והמפעל, לפי שווי של 265 מיליון שקל

03.12.2019, 16:36 | אורנה יפת

אלקטרה מוצרי צריכה מעתיקה את מפעל הייצור וההרכבה של מערכות מיזוג האוויר מראשון לציון לאשקלון. ההשקעה הכוללת ברכישת הקרקע באשקלון ובהעברת המפעל נאמדת ב-100 מיליון שקל. המפעל החדש יתפרש על פני 32 דונם באזור התעשייה הדרומי של אשקלון, וייצרו בו מערכות קירור וחימום תחת המותג אלקטרה ומותגים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

צביקה שווימר, צילום: אוראל כהן צביקה שווימר | צילום: אוראל כהן צביקה שווימר, צילום: אוראל כהן

במקביל, מנהלת אמ"צ משא ומתן למכירת מחצית מהבעלות שלה על המקרקעין ברחוב ספיר בראשון לציון, עליו ממוקמים משרדי החברה ומפעל המזגנים, לפי שווי של 265 מיליון שקל.

לדברי מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה צביקה שווימר, "לאחר תקופת המתנה קצרה ובעידוד ראש העיר ושר הכלכלה שהאיצו את כל התהליכים הבירוקרטיים, אנחנו מתחילים בהקמתו של מפעל מתקדם לפיתוח ולייצור מערכות קירור וחימום לבתים פרטיים, לתעשייה למסחר ולמוסדות ציבוריים. במפעל יועסקו מאות עובדים ומהנדסים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות