אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
INSEAD הצרפתי משיק כיתת לימוד עם טכנולוגיות מציאות מדומה של Actiview הישראלית צילום: אייל מרילוס

INSEAD הצרפתי משיק כיתת לימוד עם טכנולוגיות מציאות מדומה של Actiview הישראלית

ביה''ס היוקרתי למנהל עסקים בצרפת הטמיע את הטכנולוגיה הישראלית בכיתה חדשה שהוקמה במיוחד בקמפוס. שיתוף הפעולה עם INSEAD החל מוקדם יותר השנה בשילוב טכנולוגית המציאות הרבודה של החברה בחמישה קורסים

04.12.2019, 14:46 | עדי פיק
בית הספר היוקרתי למינהל עסקים בצרפת INSEAD מרחיב את שיתוף הפעולה עם הסטארט-אפ הישראלי Actiview וישיק כיתה מיוחדת ללימוד באמצעות מציאות מדומה. INSEAD הטמיע את הטכנולוגיה הישראלית בכיתה חדשה שהוקמה במיוחד בקמפוס בפונטיינבלו ותתחיל לפעול ברבעון הראשון של 2020, כך הודיעו אתמול שני הגופים באירוע שהתקיים בתל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי מתנאל ליבי, מנכ"ל Actiview, שיתוף הפעולה עם INSEAD החל מוקדם יותר השנה בשילוב טכנולוגית המציאות הרבודה של החברה בחמישה קורסים במוסד, ועתה מתרחבת השותפות לקורסים נוספים. באירוע נמסר עוד כי המערכת של Actiview הותקנה בכיתת לימוד המעוצבת כאמפיתיאטרון ויכולה לשמש כ-40 תלמידים בכל שיעור.

כיתת לימוד במציאות רבודה ב-INSEAD, צילום: אקטיביו כיתת לימוד במציאות רבודה ב-INSEAD | צילום: אקטיביו כיתת לימוד במציאות רבודה ב-INSEAD, צילום: אקטיביו

באמצעות המערכת יכולים תלמידי INSEAD להיות חלק בלתי נפרד מחומר הלימוד וממקרי המבחן שהמרצים מציגים בפניהם ממקומות שונים בעולם. כך למשל באחד השיעורים יכולים הסטודנטים לבקר באופן וירטואלי בזנזיבר, שם הם מתוודעים ליזמים מקומיים ולומדים מהם כיצד הם מקדמים את רשת החנויות שבבעלותם ומפתחים את העסק שלהם לאורך חופי האי. תוכן השיעור והמידע על הדוגמאות הללו מוצג בפני הסטודנטים באמצעות צפייה במשקפי VR.

Actiview מפתחת תוכנת מציאות רבודה ומוגברת למחלקות משאבי אנוש בארגונים גדולים. התוכנה עושה שימוש במשימות קצרות ומשחקי תפקידים ומסייעת למעסיק להעריך עובדים פוטנציאליים, להעביר השתלמויות לימודיות, בהם קורסים עסקיים לתארים מתקדמים של INSEAD. לבד ממשקפי המציאות המדומה כוללת המערכת גם חיישנים שמנטרים את תנועות העיניים, הבעות הפנים ותנועות לא מודעות נוספות של המשתמש.

החברה הוקמה בשנת 2016 ומעסיקה כ-50 עובדים בלוד, תל אביב ובלונדון, בהם מדעני מוח, מדעני נתונים, מהנדסים, פסיכולוגים ומעצבים. עד כה גייסה החברה כ-7 מיליון דולר, מתוכם כ-6.5 מיליון דולר מקבוצת טדי שגיא, והחברה נמצאת כעת בשלבים אחרונים של סבב גיוס נוסף, כך אמר ל"כלכליסט" טל קולווין, מנהל התפעול הראשי של Actiview.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות