אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הסינים חושבים על מלחמת הסחר ומה דעתם על ישראל צילום: גטי

מנועי הכסף

מה הסינים חושבים על מלחמת הסחר ומה דעתם על ישראל

אופיר דור מתארח בחלק השני והאחרון בספיישל סין של פודקאסט מנועי הכסף: איך נראים החיים בסין בצל מלחמת הסחר וכיצד מגיבים המקומיים כשאומרים להם שאתם מישראל. פרק 81 - האזנה נעימה

05.12.2019, 17:03 | שי סלינס
אין ספק כי אנחנו בנקודה קריטית בסכסוך הכלכלי האינסופי בין ארה"ב לסין. הנקודה שבה אנחנו נמצאים היא איפשהו בין סבב נוסף של מכסים אגרסיביים מצד ארה"ב ב-15 בדצמבר - לבין הסכם סחר חדש בין שתי המעצמות שיספק לעולם שקט לאורך שנים.

אז לאן אנחנו הולכים - הסכם או המשך סכסוך? כנראה שלאף אחד אין תשובה ודאית לשאלה זו, אולי חוץ מדונלד "Tariff Man" טראמפ - שהוכיח השבוע שוב בלונדון שהוא הבוס הגדול של מלחמת הסחר.

היום בפרק ה-81 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט עם אורי גרינפלד, הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות, אירחנו שוב את אופיר דור כדי להבין איך הכל נראה מבייגי'נג. דיברנו על האם מלחמת הסחר משפיעה על חיי היום יום, כמה אורך רוח יש לאזרח הסיני אם לוקחים בחשבון האטה ממושכת בכלכלה וגם - ביררנו מה באמת חושבים בסין על פיסת האדמה הקטנה שלנו פה במזרח התיכון.  

מה הסינים חושבים על מלחמת הסחר ומה דעתם על ישראל
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןמה הסינים חושבים על מלחמת הסחר ומה דעתם על ישראל

חגיגות ה-70 של סין, לפני כחודשיים, צילום: רויטרס חגיגות ה-70 של סין, לפני כחודשיים | צילום: רויטרס חגיגות ה-70 של סין, לפני כחודשיים, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות