אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא אחת, שתיים: מיקרוסופט מתכננת שתי גרסאות לקונסולת ה-Xbox

לא אחת, שתיים: מיקרוסופט מתכננת שתי גרסאות לקונסולת ה-Xbox

מיקרוסופט תיכננה במקור להשיק רק קונסולה אחת, אך כעת מתברר שהיא גם מתכננת להשיק גרסה מוזלת שלה. ההבדל העיקרי בין השתיים תהיה תמיכה ברזולוציה של עד 2K בקונסולה החלשה לעומת 4K בקונסולת הדגל

05.12.2019, 15:55 | שירות כלכליסט
מיקרוסופט מתכננת להשיק שתי קונסולות אקסבוקס מהדור הבא לקראת תקופת החגים 2020. מקורות המקורבים לחברה אמרו לדה וורג' שמיקרוסופט מתכננת להשיק קונסולת אקסבוקס זולה וחלשה , שמכונה לוקהארט, לצד קונסולת דגל חזקה. החברה לא ציינה את תכניתה להשיק שתי קונסולות בכנס הגיימינג 3E מוקדם יותר השנה, בו היא חשפה את אקסבוקס פרוג'קט סקארלט שלה, שהיא קונסולת הדגל הבאה שלה.

קראו עוד בכלכליסט

מיקרוסופט משיקה בעיקרון שתי קונסולות מהדור הבא, שישמשו ממשיכות דרכן של Xbox One S, ו-Xbox One X. לוקהארט תושק ללא כונן דיסקים, בדומה ל-Xbox One All Digital Edition, ועם חומרה מוגבלת יותר מקונסולת פרויקט סקארלט, שמכונה "אנקונדה."

האקסבוקס החדשות צפויות להיות פי 2 יותר חזקות מהדור הנוכחי האקסבוקס החדשות צפויות להיות פי 2 יותר חזקות מהדור הנוכחי האקסבוקס החדשות צפויות להיות פי 2 יותר חזקות מהדור הנוכחי

מיקרוסופט ביקשה ממפתחים לספק לה משוב על תכניות אקסבוקס הדור הבא שלה בחודשים האחרונים, והיו דיווחים שהחברה החליטה לבטל את תכניות הדגם החלש שלה לקראת 3E. החברה טרם סיימה להגדיר את מפרטי חומרת האקסבוקס הבאה, אך לוקהארט אמורה להיות חלק מהשקות עונת החגים 2020 של החברה.

קונסולת אנקונדה של מיקרוסופט תהיה מוצר הדגל של אקסבוקס, ומקורות אמרו שהחברה מכוונת לרוחב פס של יותר מ-10 טרה-פלופס מה שיאפשר יכולת עיבוד גרפיקה באיכות שידור 4K ואולי גם 8K. התכניות ללוקהארט החלשה יותר עשויות עוד להשתנות, אך נכון לעכשיו, הקונסולה תושק עם רוחב פס של כ-4 טרה-פלופס לטובת עיבוד גרפי מה שאמור לאפשר איכות תמיכה ברזולוציה של 2K (1,440p). לשם השוואה, האקבוקס וואן S מציעה רוחב פס של 1.4 טרה-פלופס והוואן X שתומכת ב-4K תומכת ב-6 טרה-פלופס רוחב פס.

אתר הגיימינג Kotaku דיווח מצידו שלוקהארט תושק עם כונן SSD, ותיועד לגיימינג ברזולוציה של 1440p ולא K4 – כפי שיהיה זמין באנקונדה. לפי הדיווחים גם האנקונדה וגם הלוקהארט יחלקו חומרת דור שני דומה. מקורות אמרו שלוקהארט תצויד באותו מעבד של הדור הבא של קונסולת הדגל, אבל שהוא יתוכנת לפעול לאט יותר מזה שיפעיל את האנקונדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות