אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Vroom האמריקאית-ישראלית גייסה 254 מיליון דולר צילום: Natasha Jahangir

Vroom האמריקאית-ישראלית גייסה 254 מיליון דולר

החברה מחברת בין מוכרים ורוכשים של מכוניות משומשות; הגיוס בוצע בהובלת Duranle Capital Partners, ובהשתתפות קרן פיקו ונצ'רס בראשות אלי וורטמן, שהוא אחד ממייסדי הסטארט-אפ

06.12.2019, 16:28 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית - אמריקאית Vroom, שמחברת בין מוכרים ורוכשים של מכוניות משומשות, גייסה 254 מיליון דולר בהובלת קרן ההשקעות האמריקאית Duranle Capital Partners . החברה, שהוקמה ע"י אלון בלוך ואלי וורטמן, גייסה עד כה 721 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

קרן ההון סיכון הישראלית פיקו ונצ'רס פרטנרס (PICO Venture Partners), שבראשה עומד וורטמן, השתתפה אף היא בסיבוב הגיוס הנוכחי. היא הובילה את הגיוס הקודם ב-2017.

מימין: אלון בלוך ואלי וורטמן, צילום: Natasha Jahangir מימין: אלון בלוך ואלי וורטמן | צילום: Natasha Jahangir מימין: אלון בלוך ואלי וורטמן, צילום: Natasha Jahangir

היקף המכירות של Vroom עומד על למעלה ממילארד דולר בשנה. השירות שהיא מספקת מייתר את הטרחה שבדרך המסורתית של קנייה, מכירה ומימון של מכוניות בארה"ב. מי שמעוניין למכור רכב מעלה תמונות באתר החברה, עונה על שאלון ומקבל הצעת מחיר מהחברה. במידה שההצעה רלוונטית, נציגי החברה אוספים את הרכב, משפצים אותו ומוכרים אותו דרך האפליקציה של Vroom. בעבר החזיקה החברה מרכז פיתוח בישראל, שנסגר במהלך שנת 2016.

Vroom הוקמה בשנת 2014, ו-וורטמן חבר כיום בדירקטוריון החברה. בלוך הקים לפני מספר שנים את חברת קיי הלת' באה"ב.

פיקו ונצ'רס פרטנרס גייסה עד עתה שתי קרנות, ומנהלת כיום כ-150 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות