אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לייטריקס פותחת מרכז פיתוח חדש בחיפה בהשקעה של 10 מיליון שקל צילום: בני גמזו

לייטריקס פותחת מרכז פיתוח חדש בחיפה בהשקעה של 10 מיליון שקל

המרכז מיועד למשוך סטודנטים מהטכניון כבר במהלך לימודיהם לתארים מתקדמים. החברה כבר ביצעה מהלך דומה בירושלים שזכה להצלחה רבה מה שהוביל לשכפול המודל בחיפה

08.12.2019, 11:31 | הגר רבט

לייטריקס (Lightricks) הירושלמית מודיעה היום (א׳) על פתיחת מרכז פיתוח חדש בחיפה. הסניף החדש, כך נמסר מהחברה, ייפתח במהלך ינואר 2020 ועד לסוף השנה יעסיק כ-10 עובדי מחקר ופיתוח. עלות ההשקעה בפתיחת הסניף החדש, לאורך השנים הקרובות, מוערכת בכ-10 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בחודש יולי האחרון הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס שלישי בהיקף של 135 מיליון דולר, לפי הערכת שווי של מיליארד דולר ובהובלת גולדמן זאקס.

לייטריקס מפתחת אפליקציות ליצירת תוכן ויזואלי. היא הוקמה ב-2013 ופעלה במימון עצמי עד ל-2015, אז נהנתה מרווחיות וממחזור הכנסות של 10 מיליון דולר בשנה.

אפליקציות המובייל שעושות שימוש בטכנולוגיה של לייטריקס אפליקציות המובייל שעושות שימוש בטכנולוגיה של לייטריקס אפליקציות המובייל שעושות שימוש בטכנולוגיה של לייטריקס

ב-2015 השלימה את סבב הגיוס הראשון שלה, בסך 10 מיליון דולר בהובלת ויולה ונצ'רס. את סבב הגיוס השני שהושלם בסוף 2018, בסך 60 מיליון דולר, הובילו Insight Partners בהשתתפות כללטק. ב-2016 עברה החברה ממודל של תשלום חד פעמי למודל של מנוי בתשלום והמעבר למודל זה סייע בצמיחתה המהירה של החברה בשלוש השנים האחרונות, כשהיא משלשת את הכנסותיה שנה אחר שנה.

לייטריקס מעסיקה כיום כ-350 עובדים, בישראל, בגרמניה ובאנגליה ומתעתדת להגדיל את מצבת כוח האדם שלה לכ-500 איש עד סוף שנת 2020. בחברה מאמינים כי מרכז הפיתוח החדש בחיפה, הממוקם בקירבה לטכניון יאפשר לסטודנטים רבים להצטרף לעבוד בחברה, עוד במהלך לימודיהם לתארים מתקדמים. מודל גיוס זה מבוסס על מודל הגיוס האסטרטגי של לייטריקס במטה החברה בירושלים.

מיקום המטה בקמפוס גבעת רם של האוניברסיטה העברית מוביל סטודנטים רבים להצטרף לעבוד בלייטריקס עוד בתקופת לימודיהם, במסגרת משרות סטודנט או במסגרת תכנית התמחויות הקיץ של החברה. בחברה מאמינים כי פתיחת המרכז החדש בחיפה, כאמור בקירבה לטכניון, מוסד אקדמי מוביל, תוביל לשכפול המודל הירושלמי ותעודד סטודנטים בטכניון להצטרף למרכז הפיתוח החיפאי כבר בשלבים מוקדמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות