אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר נוסף במיטב דש פורש מרצון

בלעדי לכלכליסט

בכיר נוסף במיטב דש פורש מרצון

גיל צבר, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומערכות המידע של בית ההשקעות, בחר לעזוב במסגרת תכנית הפרישה המוצעת וצפוי לקבל כשלוש משכורות כמענק פרישה - לא צפוי להתמנות לו מחליף; לפני כשבוע פרש איל סגל, מנכ"ל חברת תעודות הסל תכלית של מיטב דש

08.12.2019, 16:04 | רחלי בינדמן

עזיבה נוספת של בכיר במיטב דש: אחרי העזיבה של איל סגל - מנכ"ל חברת תעודות הסל תכלית של מיטב דש, שאותה חשף כלכליסט בשבוע שעבר, נרשמה היום (א') עזיבה נוספת של בכיר בחברה -  גיל צבר, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומערכות המידע של בית ההשקעות.

קראו עוד בכלכליסט

צבר הודיע למנכ"ל אילן רביב על רצונו לסיים את תפקידו במסגרת הצעת החברה לפרישה מרצון. לא צפוי להתמנות לו מחליף.

הסמנכ"ל הפורש גיל צבר הסמנכ"ל הפורש גיל צבר הסמנכ"ל הפורש גיל צבר

צבר הוביל את יחידת המחשוב בשש השנים האחרונות ובכלל זה הוביל את פיתוח ערוץ מכירות דיגיטלי למרבית המוצרים אותה משווק בית ההשקעות.

רביב הודיע לפני חודש על מהלך התייעלות שיכלול פרידה מכ-7% מכוח האדם בחברה, הכולל אלף עובדים. זאת, על רקע השחיקה ברווחיות בפעילויות הליבה. רביב נמצא בשיג ושיח מול ועד העובדים לעניין היקפי הפיצויים לפורשים, וכאמור, צבר בחר לפרוש במסגרת תכנית הפרישה המוצעת וצפוי לקבל כשלוש משכורות כמענק פרישה.

לעובדים שיפרשו מרצון הציע רביב פיצויים בטווח של משכורת עד חמש משכורות בונוס בתלות בוותק. העובדה שכעת פורשים בכירים שהם חברי הנהלה נותנת לרביב רוח גבית לתהליך הכאוב יותר שיתרחש במידה ולא יהיו מספיק עובדים שיאמצו מבחירה את תכנית הפרישה מרצון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות