אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Rezilion של יוצאי CyActive גייסה 8 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

חברת הסייבר Rezilion של יוצאי CyActive גייסה 8 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה אוטונומית להגנה על סביבות מחשוב ענן. הגיוס, שבוצע בהובלת קרן JVP, ישמש להרחבת צוות הפיתוח בארץ ולהקמת מערך מכירות ותמיכה בארה"ב

10.12.2019, 14:14 | מאיר אורבך
חברת הסייבר הישראלית Rezilion, שהוקמה על ידי יוצאי חברת סייאקטיב שנמכרה לפייפאל, גייסה 8 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכון JVP. משקיעים נוספים שהצטרפו לסבב הגיוס כוללים את Kindred Capital, LocalGlobe, ו-Samsung NEXT. בסיבוב השתתפו גם המשקיעים הפרטיים גיא שחורי, רון צוקרמן ואחרים.

קראו עוד בכלכליסט

החברה שפיתחה פלטפורמה אוטונומית להגנה על סביבות ענן, תשתמש בכסף שגויס להרחבת צוות הפיתוח בארץ ולהקמת מערכי מכירות ותמיכה בארה"ב. החברה הוקמה על ידי לירן טנקמן ושלומי בוטנרו, יזמים סדרתיים, מייסדי חברת אבטחת המידע CyActive, שנרכשה על ידי PayPal בשנת 2015.

לצד ההכרזה על הגיוס הכריזה רזיליון על שותפות אסטרטגית עם Chef מהפלטפורמות המובילות בעולם בתחום DevOps.

"אנו חוברים לפלטפורמות DevOps וענן מהמובילות בעולם במטרה לשזור בצורה חלקה את האבטחה במארג התפעולי", אומר לירן טנקמן, מנכ"ל Rezilion ומייסד שותף בחברה. "שמנו לנו למטרה לשחרר את צוותי האבטחה מכיבוי שריפות כך שיוכלו להתמקד במניעתן בידיעה שהחוסן משולב ישירות בתשתית. השותפות עם Chef היא צעד גדול קדימה לקראת הגשמת החזון הזה". 

יואב צרויה JVP, צילום: אוראל כהן יואב צרויה JVP | צילום: אוראל כהן יואב צרויה JVP, צילום: אוראל כהן

"לאחר שעסקו בהגנת כמה משחקני האינטרנט הגדולים בעולם, לירן ושלומי פיתחו הבנה מעמיקה מה חשוב ללקוחות מסוג זה",אמר יואב צרויה, שותף כללי בקרן JVP. מחקר מתחילת השנה הנוכחית מצא, לאורך תקופה של 18 חודשים, 34 נקודות תורפה ב-AWS, Azure, Google Cloud, וספקים מובילים אחרים.

"האינטגרציה ההדוקה של Rezilion עם Enterprise Automation Stack שלנו מאפשרת ללקוחות Chef לאבטח את סביבות הענן שלהם באופן אוטונומי המבטיח שכל יישום רץ בתצורתו התקינה", אומר קורי סקובי, סמנכ"ל טכנולוגיות של Chef.

"כלי אבטחה ישנים מעדיפים זהירות על פני מהירות. אבל, סביבות מודרניות דורשות קצבי שינוי וגידול גבוהים. לכן, כדי לשמר את רמת האבטחה יש להטמיע את האבטחה כחלק מהתשתית", הוסיף שלומי בוטנרו, סמנכ"ל טכנולוגיות ומייסד שותף . "Rezilion מאפשרת לסביבות הענן לפעול בצורה בטוחה אפילו כאשר יש נקודות תורפה, ומפחיתה דרמטית את היקף החשיפה למתקפות של אפליקציות בענן".

האיומים נבעו מיישומים שלקוחות פרסו על תשתית ענן. כלי אבטחה קייימים דורשים כיול ידני ולא מסוגלים לעמוד בקצב השינויים שטכנולוגיות ה-DevOps מאפשרות. כתוצאה מכך, יש עליה במספר התראות השווא המייצרות עומס ועלויות עבור צוותי האבטחה העמוסים ממילא. Rezilion מסייעת לארגונים לצמצם משמעותית את היקף החשיפה להתקפות.

הפלטפורמה מאפשרת לכל השירותים להמשיך לרוץ ברציפות, אפילו אלה המכילים פגיעויות, משום שהיא מוודאת שגם אם נוצלה נקודת תורפה, השירות הנפגע יוחזר אוטומטית לתצורתו המוצלחת האחרונה כך שממדי המתקפה מצטמצמים. יותר מכך, Rezilion מסוגלת לזהות קוד פגיע שאינו בשימוש כך שצוותי DevOps יכולים בקלות להסיר אותו ולשפר את ההיגיינה התפעולית.

Rezilion מציעה גישה לעולם הסייבר שאיננה מסתמכת על דפוסי התנהגות בעבר או על בדיקה ואישור על ידי אדם כדי להבחין בין פונקציונליות מכוונת לבין תצורה שגויה ופגיעה זדונית. במקום זאת, Rezilion מנתחת את הקוד שמפתחים פורסים בענן דרך כלי ה-DevOps שלהם ומבינה אוטומטית מהו המצב הרצוי עבור כל מכונה ואפליקציה בענן. במידה ויש חריגה ממצב תקין זה, Rezilion מחזירה את המכונה או האפליקציה למצבה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות