אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מודל הרשת הפתוחה של DriveNets מקבל חיזוק מ-AT&T צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס

מודל הרשת הפתוחה של DriveNets מקבל חיזוק מ-AT&T

ענקית התקשורת האמריקאית הודיעה שתתמוך במודל התקשורת שפיתחה החברה הישראלית. בנוסף הכריזה החברה הישראלית על שיתוף פעולה עם מגוון יצרניות חומרה ושבבים כגון ברודקום ו-UFI

10.12.2019, 14:13 | מאיר אורבך

חברת DriveNets מרעננה, המפתחת תוכנת רשת, מקבלת חיזוק משמעותי מענקית התקשורת האמריקאית AT&T שהודיעה על תמיכה רחבה במודל התקשורתי של החברה הישראלית. בציטוט של בכיר מהחברה הוא אומר שיש היום הזדמנות גדולה לתקשורת מבוזרת ופתוחה.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי Chris Rice, סגן נשיא בכיר לתשתית הרשת והענן ב-AT&T, "הודענו כי אנו מקדמים את אסטרטגיית ה'קופסאות הלבנות' לרמה חדשה, עם שחרור המפרט שלנו לניתוב מבוזר - DDC והעמדתו לשימוש ארגון OCP. הקצבים הגבוהים של ימינו (100G) לא יעמדו בדרישות העתידיות של רשתות ה-5G ורשתות אופטיות שיגיעו עד הבית. רשתות הניתוב המבוזר מבוסס על מפרט שלנו, והאקוסיסטם של ספקי טכנולוגיה התומכים בהן יאפשרו את בניית רשתות העתיד ותמיכה בקצבי רשת גבוהים של כ-400G. פתרונות אלה יתנו מענה לא רק ל-AT&T, אלא לכל ספקי התקשורת בעולם".

עובדי דרייבנטס, צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס עובדי דרייבנטס | צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס עובדי דרייבנטס, צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס

במקביל הכריזה החברה הישראלית שהיא משתפת פעולה עם יצרני ציוד תקשורת המובילים בעולם Delta, EdgeCore ו-UFI, המייצרים ציוד לא-ממותג (white boxes) המהווה את אבני הבניין הפיזיות של רשתות התקשורת העתידיות. שותפה מרכזית נוספת היא חברת ברודקום - אשר שבבי הסיליקון העדכניים שלה "רמון" ו"יריחו 2" מספקים את הקיבולת וקנה המידה הנדרשים לרשתות העתיד.

רם ולאגה, סגן נשיא בכיר ומנהל חטיבת מוצרי המתגים של ברודקום, הביע שביעות רצון לנוכח האימוץ הנרחב של מוצרי קו Jericho2 בתעשיית הרשתות. "השילוב עם תוכנת הרשת ענן המתקדמת של DriveNets, מאפשר לנתבים המבוזרים המבוססים על שבבי Jericho2 להציע פתרונות ניתוב בסדרי גודל מובילים בתעשייה, תוך חיסכון אדיר בהוצאות ההון הנדרשות לרכישה הראשונית כמו גם בהוצאות תפעול הרשתות".

עידו סוסן, מנכ"ל ומייסד-שותף של DriveNets, אמר כי "החברה גאה להיות המנוע מאחורי פתיחת ארכיטקטורת הרשת והשותפות בין שחקנים מובילים בתעשיה, ולעבוד עמם על מנת לבנות את התקשורת של העתיד. הארכיטקטורה הפתוחה תומכת בגידול הענק בביקוש, ומונעת את האטה העלולה לנבוע ממגבלות הפתרונות הקיימים היום".

DriveNets נוסדה על ידי עידו סוסן והילל קוברינסקי, שני יזמי הייטק מצליחים. שושן יסד בעבר את Intucell, החברה שהמציאה את הרשת בעלת יכולות האופטימיזציה העצמאיות, שנרכשה על ידי סיסקו ב- 2013 תמורת 475 מיליון דולר. קוברינסקי ייסד את Interwise, מומחית שיחות הוועידה ב- Web, שנמכרה ל-AT&T תמורת 121 מיליון דולר. החברה מעסיקה כיום 220 עובדים וגייסה עד היום כ-110 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות