אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נעם סמל מונה למנכ"ל הזמני של תיאטרון הבימה צילום: אוראל כהן

נעם סמל מונה למנכ"ל הזמני של תיאטרון הבימה

אתמול פנו הנאמנים הזמניים של הבימה, עו"ד דורית לוי טילר ורו"ח חן ברדיצ'ב, אל סמל, מנכ"ל תיאטרון הקאמרי לשעבר, בבקשה לנהל את התיאטרון ולהוציא אותו מהמצב הקשה בו הוא נתון. היום ביהמ"ש המחוזי בת"א אישר את המינוי

10.12.2019, 18:34 | מאיה נחום שחל

בית המשפט המחוזי בתל אביב בראשותו של השופט איתן אורנשטיין אישר היום (ג') את מינויו של נעם סמל למנכ"ל זמני של תיאטרון הבימה. אתמול פנו הנאמנים הזמניים של תיאטרון הבימה עו"ד דורית לוי טילר ורו"ח חן ברדיצ'ב אל סמל, מנכ"ל תיאטרון הקאמרי לשעבר, בבקשה לנהל את התיאטרון ולהוציא אותו מהמצב הקשה בו הוא נתון. הם פנו לבית המשפט לקבלת אישור המינוי, שאושרה מוקדם יותר היום.

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה נכתב בין השאר כי "החברה תעסיק את נעם סמל ממועד אישור בית המשפט, ככל שייעתר לבקשה וכל עוד החברה פועלת תחת פיקוחם של הנאמנים.

ככל והחברה תשוב לניהול שוטף במסגרת הסדר נושים – ההחלטה על מינוי מנהל לחברה תקבע על ידי הדירקטוריון".

נעם סמל , צילום: אוראל כהן נעם סמל | צילום: אוראל כהן נעם סמל , צילום: אוראל כהן

תנאיו של סמל יהיו דומים לתנאי העסקתה של המנהלת היוצאת, הגב' אודליה פרידמן.

בבקשה שהוגשה אתמול נכתב כי "נעם סמל, שהעסקתו מבוקשת, הוא אושיית תיאטרון מוכרת , עתיר עשייה ועתיר ניסיון , מי שכיהן בהצלחה כמנכ"ל תיאטרון הקאמרי במשך 25 שנה, שימש כקונסול התרבות של ישראל בארה"ב , היה שותף להקמת עמותות שונות בתחומי תרבות שונים, וקצרה היריעה לפרט.

הנאמנים הזמניים סבורים כי בכוחו של נעם סמל לסייע בידם לנהל את התיאטרון באופן המיטבי, תוך ניצול הידע והניסיון הרבים שלו, ולאפשר, כך מקווים כולם – בכוחות משותפים עם הנאמנים - את הבראת התיאטרון הלאומי הבימה" .

סמל סיים לפני כשלוש שנים את כהונתו בת ה-24 שנים כמנכ"ל תיאטרון הקאמרי ומשמש כיו"ר המכון למחזאות על שם חנוך לוין אותו הקים. בעברו היה מפיק פרטי וכיהן כקונסול התרבות של ישראל בארצות הברית. לפני שבוע הוענק לו פרס מפעל חיים מטעם איגוד אמני ישראל על תרומתו הרבה לתרבות בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות