אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Fleetonomy הישראלית תנהל את Bits שירות ההסעות החדש של אאודי צילום: ענבר לוי

Fleetonomy הישראלית תנהל את Bits שירות ההסעות החדש של אאודי

השותפות תאפשר לאאודי לעשות שימוש בפלטפורמה של פליטונומי לתפעול וניהול פלטפורמת ההסעות החכמה החדשה שלה. פליטונומי תספק מערכת ניהול ציי רכב כמו גם אפליקציות למשתמשים

11.12.2019, 12:58 | מאיר אורבך
הסטארט-אפ הישראלית Fleetonomy הודיעה היום (ד') על שיתוף פעולה עם יצרנית הרכב הגרמנית אאודי. הסכם השת''פ מתבצע במסגרת השקת שירות ההסעים החכם Bits, בדרום גרמניה. בבסיס השותפות, פליטונומי תספק לאאודי ולשירות החדש Bits את הפלטפורמה הטכנולוגית הנדרשת להשקה ולהפעלת השירות מקצה לקצה. הפלטפורמה כוללת מערכת חכמה לניהול ציי רכבים, כמו כן החברה תספק אפליקציות נהג ואפליקציית נוסע, לצד מערכת למרכז הבקרה.

קראו עוד בכלכליסט

“הצורך בפתרונות הסעה בקרב לקוחותינו ממשיך לגבור ותופס מקום מרכזי בסדר היום של תעשיית יצרניות הרכב כולה," מסר ניקו גרופר מחברת אאודי, "שירותים שכוללים שילוב של מכוניות חשמליות ומכוניות מסורתיות צריכים לדעת להתמודד עם מורכבויות מסוג חדש על-מנת שהשירות יפעל בצורה חלקה וטובה."

אאודי E-TRON חשמלית אאודי E-TRON חשמלית אאודי E-TRON חשמלית

השותפות תאפשר לאאודי לעשות שימוש בפלטפורמה של פליטונומי על מנת להשיק ולהפעיל שירות הסעים חכם מבוסס-אפליקציה, אשר מציע ללקוחותיו שירותי הסעה לטווח ארוך, ברכבים חשמליים וגם רכבים מונעי דלק מתוך מבחר המכוניות של אאודי. Bits המשלב מכוניות חשמליות יחד עם מסורתיות תחת אותו השירות הינו הראשון מסוגו בגרמניה ואף שילוב המכוניות החשמליות בשירות מציע לראשונה אלטרנטיבה ירוקה לנסיעה ארוכת טווח באיזור זה שעד היום איפשר רק לרכבות ואוטובוסים מסויימים לפעול בו.

"יצרניות הרכב ברחבי העולם ממשיכות להרחיב את תפקידן כספקיות של שירותי תחבורה חכמה ושירותי הסעים חכמים, והן מחוייבות למצוא פתרונות יעילים לניהול ציי הרכבים שלהם - על מנת להפעיל שירות שהוא גם מוצדק כלכלית וגם מייצר חוויה ייחודית עבור הלקוחות שלהם", מסר ישראל דואניס, המייסד-שותף, ומנכ"ל פליטונומי. "הטכנולוגיה והגישה הייחודית של פליטונומי מתאימות להזדמנות הזו בשוק."

החברה הוקמה בסוף 2016 בידי ישראל דואניס וליאור גרשטיין, מעסיקה עשרות עובדים בת"א וגייסה עד כה כ-4.5 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות