אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיילספורס מתרחבת בת"א: רוצה לשכור 10 קומות ל-1,500 עובדים צילום: glassdoor

בלעדי לכלכליסט

סיילספורס מתרחבת בת"א: רוצה לשכור 10 קומות ל-1,500 עובדים

ענקית התוכנה האמריקאית, המעסיקה 600 עובדים בישראל, במגעים לשכירת משרדים ל-900 עובדים נוספים. באוגוסט רכשה החברה את קליקסופטוור הישראלית ב־1.35 מיליארד דולר ולפני כן את דאטורמה ב־850 מיליון דולר

12.12.2019, 07:44 | מאיר אורבך ושלומית צור

ענקית התוכנה האמריקאית סיילספורס (Salesforce) במשא ומתן לשכירת משרדים לכ־1,500 עובדים בישראל, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי מספר משווקי נדל"ן, החברה פתחה במגעים עם שורה של מגדלים בתל אביב - רובם בציר מנחם בגין ומתחם יצחק שדה, שבהם מרוכזות הרבה חברות הייטק. בכוונת סיילספורס לשכור 10 קומות בהן תרכז את עובדיה.

 אלעד דונסקי , צילום: סיילספורס אלעד דונסקי | צילום: סיילספורס  אלעד דונסקי , צילום: סיילספורס

מצבת כוח האדם של סיילספורס עומדת כיום על כ־600 עובדים, והחברה מתכננת להכפיל מספר זה בתוך שנתיים. עם זאת, מקורות בענף טוענים שהשטח אותו מתכוונת לשכור החברה יהיה מיועד להרבה יותר מ־1,200 עובדים. לפי הערכות, החברה תחתום על חוזה לכ־10 שנים כמקובל בתעשייה, בסכום של לפחות 100 מיליון שקל לכל התקופה. לצד המשרדים בתל אביב בחנה החברה מספר הצעות גם באזור פתח תקווה.

תחת סיילפורס פועלים כיום 400 עובדי חברת דאטורמה במגדלי אלון בתל אביב, 200 עובדי קליקסופטוור בפתח תקווה ועוד עשרות עובדים בנצרת.

בשבוע האחרון נכנסו 200 מעובדי החברה למשרדיה החדשים במגדל TOHA בתל אביב, שם היא שוכרת קומה וחצי. בין הצוותים שעברו נמצאים צוותי פיתוח של החברה וכן צוות המכירות והשיווק. בראש צוות הפיתוח של סיילספורס בישראל עומד אלעד דונסקי, סמנכ"ל פיתוח איינשטיין של החברה וראש מרכז המו"פ בישראל. דונסקי הצטרף לענקית התוכנה ב־2016, לאחר שרכשה את הסטארטאפ שהקים, אימפליסיט, שעסקה בחיזוי סיכויי הצלחה של עסקאות פוטנציאליות על ידי ניתוח מיילים.

בשנים האחרונות סיילספורס היא אחת הרוכשות הפעילות ביותר בישראל כאשר באוגוסט רכשה את חברת קליקסופטוור (ClickSoftware) הישראלית בכ־1.35 מיליארד דולר, מרביתם במזומן. קליקסופטוור מפתחת מערכות לניהול לוגיסטי של מערכי שירות לקוחות; ביולי 2018 רכשה סיילספורס בכ־850 מיליון דולר את דאטורמה, שפיתחה טכנולוגיה לאופטימיזציית קמפיינים פרסומיים; רכישות נוספות של החברה בישראל כללו את בונובו, שעוסקת בניתוח שיחות קוליות והתכתבויות במייל וכן שיחות של צ'אטבוטים. ב־2011 רכשה סיילספורס ב־30 מיליון דולר את Navajo Systems שהיתה הרכישה הראשונה שלה בישראל ועל בסיסה הוקם מרכז הפיתוח של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות