אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גדעון סער נגד שידור הסדרה "ימי בנימין": מעניקה חשיפת יתר לנתניהו צילום: יאיר שגיא

גדעון סער נגד שידור הסדרה "ימי בנימין": מעניקה חשיפת יתר לנתניהו

סער פנה ליו"ר הרשות השניה, ויליה שמאלוב-ברקוביץ, בבקשה דחופה לדחות בשבועיים את הסדרה הצפויה להיות משודרת החל מהערב בחברת החדשות ומעניקה חשיפה של יותר משעתיים לנתניהו

15.12.2019, 10:31 | צבי זרחיה

ח"כ גדעון סער (הליכוד) פנה הבוקר באמצעות עורך דינו, עו"ד אבי אסיאו, ליו"ר הרשות השניה, גב' יוליה שמאלוב-ברקוביץ, בבקשה דחופה לדחות בשבועיים את הסדרה "ימי בנימין" הצפויה להיות משודרת החל מהערב בחברת החדשות המעניקה חשיפה של יותר משעתיים לנתניהו.

בפנייתו הדגיש ח"כ סער כי שידור סדרה בת 4 פרקים על ראש הממשלה בעיתוי הנוכחי הינה בלתי סבירה ופוגעת בצורה קשה בעקרון השוויון בבחירות, בשל החשיפה הרבה שיקבל נתניהו כתוצאה מהקרנת הסדרה.

בנימין נתניהו וגדעון סער, צילום: EPA, אבי מועלם בנימין נתניהו וגדעון סער | צילום: EPA, אבי מועלם בנימין נתניהו וגדעון סער, צילום: EPA, אבי מועלם

סער פנה בנושא למנכ"ל חברת החדשות אבי וייס ונענה בשלילה.

עורך דינו של ח"כ סער ציין כי: " הקדשת שעות שידור יקרות בזמן צפיית שיא לכתבות שכל כולן עוסקות במועמד אחד בלבד, והכל ימים ספורים לפני מערכת בחירות גורלית כאמור, הינה אירוע חריג, מוזר ואף בלתי מתקבל על הדעת".

במכתב נתבקשה יו"ר הרשות השניה להורות בדחיפות על דחייה בת שבועיים בשידור הסדרה והדגיש כי לחברת החדשות לא ייגרם כל נזק מכך לעומת הנזק הרב שייגרם לח"כ סער בהתמודדות הצפויה מול מר נתניהו.

מהרשות השנייה נמסר, "הבקשה התקבלה רק הבוקר. הנושא נמצא בטיפול מול חדשות 12".

בהכנת הידיעה השתתף אביאור אבו

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות