אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת המלונות בראון תקים מלון בנמל התעופה בן גוריון צילום: ערן גרנות

פרסום ראשון

רשת המלונות בראון תקים מלון בנמל התעופה בן גוריון

המלון יבנה על שטח של 7.5 דונם בצמוד למבנה המערבי בטרמינל 3, וקרוב לתחנת הרכבת והוא צפוי לכלול כ-200 חדרי מלון. רש"ת תעמיד ליזמים מענק להחזר בסך 40 מיליון שקל ובנוסף יקבלו מענק ממשלתי

15.12.2019, 12:00 | נווית זומר

מלונות בראון, בשותפות עם קבוצת אמ"ן זכו במכרז להקמת מלון בנמל התעופה בן גוריון. המלון יבנה בצמוד לטרמינל 3 בנתב"ג ויאפשר שירות לנוסעים, אנשי עסקים וצוותי האוויר של חברות התעופה. 

על פי התוכנית,  יבנה המלון בשיטת DBOT בו היזמים יתכננו את המלון, יבנו אותו וגם יפעילו אותו לרבות שרותי צ'ק אין והעברת הנוסעים מהמלון לטרמינל. המלון יבנה על שטח של 7.5 דונם בצמוד למבנה המערבי בטרמינל, וקרוב לתחנת הרכבת והוא צפוי לכלול כ-200 חדרי מלון מעוצבים, מרכז כנסים, חדר כושר ומתקני ספא, וכן מסעדה ובר קוקטיילים.

קראו עוד בכלכליסט

אחד ממלונות בראון (ארכיון), צילום: אוראל כהן אחד ממלונות בראון (ארכיון) | צילום: אוראל כהן אחד ממלונות בראון (ארכיון), צילום: אוראל כהן

היזמים ישקיעו בתכנון המלון, הקמתו והפעלתו לתקופה של 25 שנים. רש"ת תעמיד ליזמים מענק להחזר בסך 40 מיליון שקל ובנוסף יקבלו מענק ממשלתי כי שדות תעופה נחשבים מקום מועדף למלונאות.

יורם שפירא סמנכ"ל למסחר ופיתוח עסקי ציין, כי "בתי מלון בשדות תעופה רבים בעולם הינם שירות מקובל לנוסעים, אנשי עסקים, צוותי חברות תעופה וקבוצות תיירות. שירות זה הינו חלק ממערך השירותים הנוספים של נמלי תעופה בינלאומיים. בניית בית מלון בנתב"ג תצעיד את נמל התעופה בן גוריון לשורה אחת עם שדות תעופה מובילים בעולם בהם קיים בית מלון לשירות הנוסעים". 

בן פסטרנק, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמן, מסר כי ''הקבוצה משקיעה בנדל"ן מניב בכל רחבי העולם ואך טבעי הוא כי נרצה להעמיק את אחיזתנו בשוק המקומי. חיפשנו מותג מלונאי איכותי אך צעיר וקריאטיבי על מנת ליצור מלון עסקים ייחודי, וכך התחברנו לקבוצת מלונות בראון''

ממלונות בראון נמסר כי ''הזכייה במכרז היא הבעת אמון בחוסנה של החברה. בראון מפעילה את הספא בטרקלין 'המלך דוד' של אל-על ואנחנו נרגשים להעמיק את החיבור לעולם התעופה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות