אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אולפני הרצליה וגולן יוכפז יקימו בית הפקה בהשקעה ראשונית של מיליון שקל צילום: עדי אורני

אולפני הרצליה וגולן יוכפז יקימו בית הפקה בהשקעה ראשונית של מיליון שקל

המיזם יתמקד בפיתוח תכני תחקיר ודוקו עבור גופי שידור בארץ ובעולם; יוכפז, ששימש בעבר כמנכ"ל חדשות 10, יעמוד בראשו

16.12.2019, 10:25 | אביאור אבו

אולפני הרצליה הודיעו היום (ב') על הקמת בית הפקה חדש שיתמקד בפיתוח תכנים בתחומי התחקיר העיתונאי, התיעוד הדוקומנטרי, הדוקו-דרמה והאקטואליה בשורת פלטפורמות, עבור גופי שידור בישראל ובעולם.

קראו עוד בכלכליסט

בראש מיזם התוכן המשותף יעמוד גולן יוכפז בשיתוף פעולה עם מנכ"לי אולפני הרצליה יואב פרץ ואפרת דרור. בחודש מאי פוטר יוכפז בהד תקשורתי מתפקידו כמנכ"ל החדשות בערוץ הממוזג 13 על רקע חילוקי דיעות עם בעלי המניות בערוץ. לפני כן שימש שש שנים כמנכ"ל חדשות 10.

בית ההפקה החדש יפעל מתוך מתחם אולפני הרצליה בהשקעה ראשונית של מיליון שקל בפיתוח והקמה, וכבר החל בגיוס יוצרים וכוח אדם. המיזם המשותף ישלים בכך את פעילות חטיבת התוכן של אולפני הרצליה, שמתמקדת בין היתר בתוכן מתוסרט.

גולן יוכפז, צילום: עדי אורני גולן יוכפז | צילום: עדי אורני גולן יוכפז, צילום: עדי אורני

אולפני הרצליה הם החברה היחידה בישראל שפועלת במתכונת "סטודיו אמריקאי", המשלבת בין פעילות יזום-פיתוח-והפקת תכנים לבין אספקת שירותי הפקה לשוק התקשורת בישראל ובעולם. לאחרונה הודיעו האולפנים על מעבר מהשטח המיתולוגי בלב הרצליה לקריית תקשורת חדשה בכפר סבא בהשקעה של 145 מיליון שקל. הקריה, שתתפרס על שטח של 8.5 דונם, תכלול בין היתר אולפני טלוויזיה, מערך פוסט-פרודקשיין ומכללה אקדמית לתקשורת.

יואב פרץ מסר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם גולן, איש תוכן מהמעולים שיש, שיתוף הפעולה הוא חלק משורת מהלכים עסקיים להרחבת פעילות התוכן של אולפני הרצליה בארץ ובעולם".

גולן יוכפז מסר: "המיזם החדש יאפשר לעשות כמעט כל מה שאפשר לחלום עליו בתחומי התחקיר, התיעוד, האקטואליה ואפילו הדרמה, בעידן שבו השוק כולו עומד בפני אתגרים משמעותיים, אבל גם מציג הזדמנויות, שכמותן לא היו מעולם לחברות תוכן וליוצרים ישראלים”.

יואב פרץ, מנכ"ל אולפני הרצליה, צילום: ינאי יחיאל יואב פרץ, מנכ"ל אולפני הרצליה | צילום: ינאי יחיאל יואב פרץ, מנכ"ל אולפני הרצליה, צילום: ינאי יחיאל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות