אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת DSP הישראלית תמכור שבבים לענקית הסינית TCL ב-20 מיליון דולר

בלעדי לכלכליסט

חברת DSP הישראלית תמכור שבבים לענקית הסינית TCL ב-20 מיליון דולר

לכלכליסט נודע ששבבי הזיהוי הקולי של DSP צפויים להיטמע בסדרת הטבאלטים החדשה של TCL; מדובר במערכת לשיפור חוויית השמע במכשירים המופעלים בהוראות קוליות כמו טאבלטים, סמארטפונים, רמקולים חכמים ואביזרים לבישים

16.12.2019, 14:41 | צלי גרינברג
חברת פתרונות התקשורת והשבבים הישראלית DSP Group תמכור שבבי זיהוי קולי לענקית האלקטרוניקה הסינית TCL תמורת כ-20 מיליון דולר, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בשבבים עם טכנולוגיית קול חכם (SmartVoice), שיוטמעו בדור הטאבלטים החדש של TCL, שאותם מייצרת החברה הבת הצרפתית שלה אלקטל (Alcatel). מדובר במערכת לשיפור חוויית האודיו במכשירים המופעלים בהוראות קוליות כגון טאבלטים, סמארטפונים, רמקולים חכמים ואביזרים לבישים.

סמארטפון של TCL סמארטפון של TCL סמארטפון של TCL

במערכות האנדרואיד החדשות המוטמעות בטאבלטים מוטמעת טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת, שמאפשרת פעילות שיחה קולית וניהול הודעות, ומטרת שילוב השבב היא לאפשר ל-TCL לשפר את ביצועי הטאבלט החדש באמצעות האלגוריתם של DSP, שמפחית רעשים, ומבטל הד אקוסטי (AEC).

DSP סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות בגובה 31 מיליון דולר ורווח נקי של 484 אלף דולר. בין העסקאות האחרונות שלה: באוקטובר האחרון הודיעה החברה על שילוב השבבים בטאבלטים מסדרת יוגה של חברת לנובו, באפריל הודיעה החברה כי תטמיע מערכות בסמרטפון מדגם רינו, של חברת אופו (OPPO).

DSP הוקמה לפני כ-32 שנה ונסחרת בבורסת נאסד"ק בשווי שוק של 357 מיליון דולר. החברה מפתחת שבבים ליישומי תקשורת שונים, ובין לקוחותיה נמנים סמסונג, פנסוניק וסיסקו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות