אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיקסלוט הישראלית רוכשת חברה אמריקאית צילום: מיכה לובטון

פיקסלוט הישראלית רוכשת חברה אמריקאית

סכום הרכישה לא פורסם, החברה הנרכשת VidSwap , פיתחה פלטפורמה לניתוח והצגת וידאו ונתונים סטטיסטיים ממשחקי ספורט

16.12.2019, 16:01 | מאיר אורבך

חברת Pixellot (פיקסלוט), המפתחת מערכות להפקה אוטומטית של שידורי ספורט רוכשת את חברת VidSwap האמריקאית. שפיתחה פיתחה פלטפורמה לניתוח ולהצגת וידאו ונתונים סטטיסטיים ממשחקי ספורט, וברכישתה יוצרת פיקסלוט לראשונה פתרון מקצה לקצה, של ווידאו ונתונים אוטומטיים בתעשיית הספורט. סכום הרכישה לא פורסם אך על פי הערכות אינו מהותי.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הנרכשת מונה כ-30 עובדים, כאשר כל העובדים יצטרפו לחברת פיקסלוט, כולל מנכ"ל Vidswap שישמש כ-VP Analytics.

לדברי אלון ורבר, מנכ"ל פיקסלוט. "ארגונים ומאמנים ברחבי העולם ייהנו מהשימוש בכלים החדשים וביכולות הווידאו למטרות חיפוש, גיוס וניתוח משחקים, קבוצות ושחקנים. לצד אספקת שירותי הפקה ישירים, אנו יוצרים פתרון יעיל הנחוץ לשיפור הביצועים האתלטיים. בנוסף, הנתונים של VidSwap יספקו מקור נוסף להאצת הלמידה המתמדת של מנוע הבינה המלאכותית של פיקסלוט. בעזרת הטכנולוגיה של החברה, פיקסלוט תמשיך לשפר את יכולות ההפקה האוטומטית, הפקת תקצירי המשחקים, והתקצירים האישיים שכבר מופקים כיום.

אלון ורבר מנכ אלון ורבר מנכ''ל פיקסלוט | צילום: מיכה לובטון אלון ורבר מנכ

VidSwap פיתחה מערכת עריכה אוטומטית של ווידאו בממשק אינטרנטי המאפשרת למאמנים גישה פשוטה וקלה יותר למשחקים מנותחים ומפורקים למקטעים. מגוון האפשרויות של VidSwap כולל גם מערכת ניהול וידאו לליגות המאפשרת ללמוד את הקבוצות היריבות ולהתכונן טוב יותר למשחקים.

"החזון שלנו תמיד היה קשור לחסכון בזמן עבור המאמנים, להקלה על העבודה שלהם, ולאימון ספורטאים באופן יעיל יותר. על ידי הפיכה לחלק אינטגרלי מפיקסלוט, חברת ההפקה האוטומטית של שידורי הספורט המובילה בעולם, מאמנים יוכלו כעת להפוך את כל תהליך העבודה לאוטומטי באמצעות הווידאו," אומר אלכס נייסט, מנכ"ל VidSwap. "הזרמה, ניתוח ושידור חוזר זמינים כעת לכל מאמן, לכל ארגון, בכל רמה. העוצמות שיש בפתרון המשולב שלנו יאפשרו לפיקסלוט להציע פתרון כולל, מוביל בתעשייה, שיכסה את כל מה שמאמנים, שחקנים ואוהדים רוצים וזקוקים לו."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות