אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
AllCloud  מגייסת 18 מיליון דולר בסבב A צילום: AllCloud

AllCloud מגייסת 18 מיליון דולר בסבב A

הגיוס מיועד לסייע בהתרחבות החברה דרך רכישות חדשות כמו גם הרחבת שירותיה. אולקלאוד מתמחה באספקת שירותי ענן וגייסה עד כה כ-26 מיליון דולר, את הסבב הובילה קרן Eastside Partners

17.12.2019, 12:07 | הגר רבט

ספקית שירותי הענן הישראלית אולקלאוד (AllCloud) הודיעה היום על גיוס של 18 מיליון דולר בסבב A. את הסבב הובילה קרן Eastside Partners והשתתפה בו קרן ההשקעות של סיילספורס, לצד משקיעים קיימים בחברה. מאז הוקמה גייסה אולקלאוד 26 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

אולקלאוד נוסדה בשנת 2014 על ידי יוסי פרנקל ולהב סביר, לאחר מיזוג של חברת בלאט-לפידות, וחברת אימיינד (Emind). החברה מתמחה בפתרונות ושירות בתחום הענן. היא שותפה בין השאר של סיילספורס, של אמזון (AWS), גוגל קלאוד (Google Cloud) ואורקל (Oracle-Netsuite).

ערן גיל מנכ"ל אולקאוד , צילום: AllCloud ערן גיל מנכ"ל אולקאוד | צילום: AllCloud ערן גיל מנכ"ל אולקאוד , צילום: AllCloud

מאולקלאוד נמסר כי במהלך השנה האחרונה צמחה במהירות וגייסה לקוחות רבים בארצות הברית ובאירופה לדוגמה, Rakuten Rewards, Harel Insurance, Valtec Mobility. הסכום שגויס ישמש אותה בעיקר לבחינת התרחבות באמצעות רכישה, כמו גם לבחינת הרחבת היקף השירותים של AllCloud, הכולל כיום ייעוץ, מודרניזציה ופיתוח בענן ברחבי AWS ו-Salesforce.

ביולי שעבר הודיעה החברה על כניסתה לשוק האמריקאי והקנדי עם השלמת רכישתה של חברת Figur8 Cloud Solutions הפועלת בסן פרנסיסקו ובטורונטו, בעסקה בשווי של כ-10 מיליון דולר. לצורך הרכישה גייסה אז החברה 7 מיליון דולר.

ערן גיל, מנכ"ל אולקלאוד מסר: "האקוסיסטם של AWS ושל Salesforce ממשיך להתחדש ולצמוח ללא הרף ואנו רואים יותר ויותר לקוחות שמחפשים שותפים המסוגלים לייצר עבורם אסטרטגיה ארוכת טווח שבאמת תשנה את הארגון שלהם, אך במקביל תצליח לשמר את האיזון הקיים ואת הצורך ביכולת להגיב ולפעול במהירות ובזריזות. אנחנו נמצאים כרגע בעמדה שבה ביכולותינו להעשיר את ההיצע של החברה ולהעמיק את המומחיות שלנו בסביבת AWS ו-Salesforce על ידי רכישות של כלים ושל מערכות בעלות התמחות במערכת האקולוגית שבה אנחנו פועלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות