אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן אמון של מריוס נכט מובילה השקעה של 55 מיליון דולר בחברה אמריקאית

קרן אמון של מריוס נכט מובילה השקעה של 55 מיליון דולר בחברה אמריקאית

Seer פועלת בתחום הבריאות המותאמת אישית; ד"ר תומר ברקוביץ, שותף וסמנכ"ל כספים בקרן אמון: "יש כאן הזדמנות גדולה מאוד ובלתי מנוצלת להשפיע על בריאות האדם"

17.12.2019, 14:00 | הגר רבט
קרן אמון (aMoon) הישראלית של מריוס נכט מודיעה היום על ההשקעה הגדולה ביותר שלה עד כה - חברת Seer האמריקאית. מדובר בסבב D בסך 55 מיליון דולר אותו הובילה הקרן הישראלית. בסבב לקחה חלק גם חברת הניהול T. Rowe Price Associates

קראו עוד בכלכליסט

Seer עוסקת באנליזה ופיענוח של הפרוטאום (חלבונים) לשם קידום תחום הבריאות המותאמת אישית. היא נוסדה על ידי פרופ' אומיד פרוקז'אד מהרווארד, פרופ' רוברט לנגר מ- MIT וד"ר ד"ר פיליפ מה,הטכנולוגיה שלה מאפשרת לכידת תובנות מולקולריות עמוקות מהפרוטאום במטרה לקדם פריצות דרך בהבנת הביולוגיה והמחלות.

מהחברה נמסר כי פלטפורמת ה-Proteograph שלה מייצגת את הדור הראשון של מידע פרוטאומי ברמת דיוק גבוהה בקנה מידה ומהירות שלא היו אפשריים בעבר, ומשלימה מידע בריאותי גנומי ואחר, במטרה לאפשר פריצות דרך מחקריות מאתגרות ביותר, כמו גילוי מוקדם של מחלות.

מריוס נכט מריוס נכט מריוס נכט

ד"ר תומר ברקוביץ, שותף וסמנכ"ל כספים בקרן אמון, מסר: "כשחושבים על האתגרים של הבנת ולכידת נתונים פרוטאומיים אנושיים, ברור שיש כאן הזדמנות גדולה מאוד ובלתי מנוצלת להשפיע על בריאות האדם. אנו מתרשמים מהגישה ומההתקדמות של הצוות של Seer ונלהבים מהפוטנציאל לענות על הצורך המחקרי והקליני בכדי ללכוד במדויק נתונים פרוטאומיים במהירות ובקנה מידה חסר תקדים".

חברת ניהול הנכסים T ROWE PRICE שלקחה אף היא חלק בסבב נחשבת לאחת ממנהלות ההשקעות הגדולות בעולם עם היקף נכסים בשווי של למעלה מ- 991 מיליארד דולר תחת ניהולה, נכון לסוף 2018.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות