אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאטורי סייבר גייסה 5.25 מיליון דולר צילום: אריק סולטן

סאטורי סייבר גייסה 5.25 מיליון דולר

הגיוס בוצע במסגרת סבב סיד שהובל בידי קרן ההון סיכון YL Ventures. הפלטפורמה של החברה מיועדת לסייע לשלוט ולהגן על נתונים ארגוניים גם בסביבות מבוזרות או מבוססות ענן

17.12.2019, 17:13 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית סאטורי סייבר (Satori Cyber), גייסה סבב סיד של 5.25 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן ההון סיכון הישראלית-אמריקאית YL Ventures, המתמחה בהשקעות בתחום הסייבר בשלבים מוקדמים.

קראו עוד בכלכליסט

סאטורי סייבר נוסדה על-ידי בכירי חברת "אימפרבה" לשעבר, אלדד חי (CEO) ויואב כהן (CTO), הפלטפורמה של סאטורי סייבר מציעה נראות ושליטה מלאה על אופן זרימת הדאטה בבסיסי הנתונים בארגון בסביבות ענן וסביבות היברידיות. כמות הנתונים ההולכת וגדלה הקיימת בארגונים מפוזרת לרוב על פני סוגים רבים של סביבות ענן וסביבות היברידיות, שכל אחת מהן נשלטת בידי מדיניות ייחודית משלה. מה שמקשה על צוותי אבטחת המידע לעקוב אחר מיקום הנתונים ולהגדיר מדיניות גישה אחידה למידע.

יואב כהן ואלדד חי מייסדי סאטורי סייבר, צילום: אריק סולטן יואב כהן ואלדד חי מייסדי סאטורי סייבר | צילום: אריק סולטן יואב כהן ואלדד חי מייסדי סאטורי סייבר, צילום: אריק סולטן

"כיום, במצב שבו ישנו נפח עצום של דאטה ודרישה הולכת וגוברת לגישה מצוותים פנימיים, אבטחת דאטה בארגונים הפכה למשימה קשה עד בלתי אפשרית עבור צוותי אבטחת מידע", מציין אלדד חי, מנכ"ל ומייסד שותף של סאטורי סייבר.

"עד כה, צוותי אבטחת מידע בארגונים הסתמכו על שילוב בין ביזור הדאטה ומתן גישה מוגבלת לבין שימוש ביכולות שליטה ובקרה לכל בסיס נתונים בנפרד, דבר שהאט את היכולות של ארגונים במיצוי הפוטנציאל של הדאטה. הפלטפורמה של סאטורי סייבר מייעלת ומפשטת את התהליך הזה, מאיצה את הגישה לדאטה ומספקת מבט מלא על זרימת הנתונים בארגון, בסיסי הנתונים השונים והגישה אליהם ע״י הסרת המגבלות האלה".

"השימוש בדאטה בארגונים תופס תאוצה במהירות וסוגיות האבטחה והגנה על פרטיות אינם עוד בגדר רשות, אלא חובה. אך כיצד מאבטחים בסיסי נתונים מגוונים מבלי להגביל את הגישה ולהאט את החדשנות?" שואל רוב גרטצ'ן, סגן מנהל אבטחת המידע של נייקי. "כיום, האפשרות היחידה להבין מה קורה עם הדאטה הארגוני היא לעשות מיפוי של כלל המערכות וכלי הניתוח הקיימים בארגון. מדובר בתהליך מסורבל ומועד לטעויות רבות, אך בעזרת הפלטפורמה של סאטורי סייבר, התהליך יהפוך למיידי, מהיר ומדויק".

"ברגע ששמענו על החזון של אלדד ויואב בקשר לאבטחת דאטה בסביבות ענן וסביבות היברידיות, ידענו שיש פה פוטנציאל עצום לפתור את אחת הבעייתיות המשמעותיות והמטרידות בעידן הדיגיטלי המשתנה שבו אנו חיים", אומר עופר שרייבר, שותף ב- YL Ventures, שהובילה את סבב הגיוס של סאטורי סייבר. "סאטורי סייבר מסייעת לארגונים להיות יותר מוכווני דאטה וחדשניים, תוך מניעת סיכוני אבטחת המידע, התמודדות עם אתגרי הפרטיות והתאמה לרגולציה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות