אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הבשר בלדי נכנסת לתחום הנדל"ן צילום: צביקה טישלר

חברת הבשר בלדי נכנסת לתחום הנדל"ן

החברה, בבעלות ארז דהבני, תקים מגדל בן 39 קומות בבת ים בעלות של כ-350 מיליון שקל

18.12.2019, 07:44 | דותן לוי
חברת בלדי, הפעילה בתחום הבשר, נכנסת לתחום הנדל"ן, כך נודע ל"כלכליסט”. החברה, בבעלות ארז דהבני, תקים מגדל בן 39 קומות על קרקע בבעלותה ברחוב אורט 48 בבת ים.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיה של המגדל בבת ים, הדמיה: פיליפ בולקייה הדמיה של המגדל בבת ים | הדמיה: פיליפ בולקייה הדמיה של המגדל בבת ים, הדמיה: פיליפ בולקייה

הקרקע, בשטח 3.5 דונם, נרכשה על ידי החברה ב־2003 במטרה להקים בה חנות מפעל, אך בהמשך איפשרה העירייה את הגדלת זכויות הבנייה במקום. הפרויקט ייבנה בעלות של כ־350 מיליון שקל, וייקרא VIE Hotel. הוא יכלול 16 קומות של מלונאות ובהן כ־200 חדרים. החלק המלונאי, שקיבל את אישור משרד התיירות למלון חדרים עירוני ברמה B, יכלול גם כמה קומות של תעסוקה בשטח 6,000 מ"ר. הקומה ה־17 תכלול מועדון בריאות, מרכז עסקי ובית כנסת, והקומה ה־18 היא קומת גג עם בריכה ובר. קומות 19־39 ישמשו למגורים ומתוכננות בהן 117 דירות. בכוונת בלדי להשאיר את המגדל בבעלותה, כשהמלון יועבר לניהול אחת מרשתות המלונות, וכעת מנהלת החברה מו"מ עם שתי רשתות. דירות המגורים יושכרו במסגרת חוק עידוד השקעות הון. האדריכלים הם משרד גוטמן אסיף אדריכלים, ועל ובעיצוב דנה אוברזון. החברה מחזיקה עוד שתי קרקעות צמודות, ומתכננת להקים בהן שני מגדלים נוספים.

בלדי, שנוסדה ב־1916, מעסיקה כיום כ־500 עובדים, ועוסקת בייצור מוצרי בשר במפעל החברה בעמק יזרעאל, וכן ביבוא מזון קפוא. החברה משווקת לרשתות הקמעונאיות הגדולות, למלונות ולמשרד הביטחון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות