אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסף רפפורט מסיים את תפקידו כמנכ״ל מרכז המו״פ של מיקרוסופט ישראל צילום: מאור שלום סויסה

אסף רפפורט מסיים את תפקידו כמנכ״ל מרכז המו״פ של מיקרוסופט ישראל

רפפורט הודיע במפתיע על פרישה מהתפקיד ועל הקמת סטארט-אפ חדש. הוא עובד במיקרוסופט כבר 4 שנים, מתוכן שנתיים כמנכ״ל המרכז, מיקרוסופט הודיעה שתכריז על מחליף בקרוב

18.12.2019, 10:22 | הגר רבט

אסף רפפורט, מנכ״ל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט ישראל, הודיע היום (ד') במפתיע על פרישה מהתפקיד והקמת סטארט-אפ חדש. רפפורט עובד במיקרוסופט 4 שנים, מתוכן שנתיים כמנכ״ל המרכז. מהחברה נמסר כי הודעה על מחליף או מחליפה תצא בקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

רפפורט כיהן כמנכ"ל אדאלום שנרכשה על ידי מיקרוסופט ביולי 2015 תמורת 320 מיליון דולר. לאחר הרכישה הפך למנהל חטיבת האבטחה בענן של מיקרוסופט, ובינואר 2018 מונה למנכ"ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח כשהיה בן 34 בלבד.

אסף רפפורט
אסף רפפורט צילום: עמית שעל

רפפורט שירת 6 שנים ביחידה 8200, למד פיזיקה, מתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטה העברית ובוגר תואר שני במדעי המחשב בטכניון.

מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל מונה מעל ל-1,500 איש ונחשב לאחד מהמרכזים החשובים שלה בעולם. במהלך תקופתו של רפפורט כמנכ״ל הוא שם דגש מרכזי על תנאי העסקה של עובדי המרכז, ביוני האחרון, למשל, הודיע שהחברה תפסיק להעסיק עובדי קבלן והחלה בקליטה של מעל ל-100 עובדים כאלה.

רפפורט פירסם הבוקר פוסט בחשבון הפייסבוק שלו וכתב, "הבוקר הודעתי ליותר מ-1,500 עובדי מיקרוסופט ישראל על סיום תפקידי לאחר ארבע שנים בחברה, מתוכן שנתיים כמנכ"ל, כשפניי מועדות להקמת סטארט אפ חדש. המרכז בישראל גדל בלמעלה מ-50% בשנתיים האלו, מאות עובדים חדשים הצטרפו, פתחנו משרדים בתל אביב והפכנו את נצרת למרכז פיתוח פעיל. שמנו דגש על סקיוריטי, בינה מלאכותית וביג דאטה, וכך הובלנו את מרכז הפיתוח בישראל להיות לא רק מרכז הפיתוח החדשני ביותר, אלא גם המקום הכי טוב לעבוד בו בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות