אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החל מ-2020: שעת חניה חינם בירושלים לתושבי העיר צילום: אלכס קולומויסקי

החל מ-2020: שעת חניה חינם בירושלים לתושבי העיר

עיריית ירושלים תעניק את ההטבה לתושבים הרשומים בתעודת הזהות כתושבי העיר והם בעלי רכב; למחזיקי כרטיס "ירושלמי" יהיו זכאים החל מהשעה השניה ל-20% הנחה נוספים לכל אורך זמן החניה

18.12.2019, 11:46 | ליאור גוטמן

עיריית ירושלים תעניק מינואר 2020 שעת חניה חינם ברחבי העיר: הזכאים הם כל תושבי ירושלים שרשומים בתעודת הזהות כתושבי העיר והם בעלי רכב.

שעת חניה חינם תינתן במצטבר בכל יום, כלומר גם לחניה במקומות שונים.

קראו עוד בכלכליסט

לקבלת ההטבה על כל תושב ירושלמים לבצע רישום בטופס מקוון באתר האינטרנט העירוני בצרוף המסמכים הרלוונטים ובהפעלת פנגו או סלופארק בלבד.

 רחוב יפו ב רושלים, צילום: אלכס קולומויסקי רחוב יפו ב רושלים | צילום: אלכס קולומויסקי  רחוב יפו ב רושלים, צילום: אלכס קולומויסקי

בעיריית ירושלים מחדדים שחובה להפעיל פנגו או סלופארק, כאשר החניה חינם היא רק לצד מדרכה צבועה ב'כחול לבן' ומותרת רק ע"פ חוק. מנגד, מי שחנה ב'כחול לבן' באזור המיועד לבעלי תו אזורי, ללא תו חניה אזורי, ייקנס ע"פ חוק. כמו גם מי שיחנה אחרי שעה 18:00 באזור המוגדר לחניה לבעלי תו חניה אזורי.

 

מהעירייה הוסיפו שמחזיקי "כרטיס ירושלמי" יהיו זכאים מהשעה השנייה ל-20% הנחה נוספים לאורך כל זמן החניה (מעבר לשעת חניה חינם).

 

משה ליאון , צילום: דנה קופל משה ליאון | צילום: דנה קופל משה ליאון , צילום: דנה קופל

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, שיזם את המהלך, אמר היום: "לאחר שנה של עבודה מאומצת אני נרגש ושמח לעדכן את תושבי ירושלים שהחל מה-1.1 הם זכאים לשעת חניה חינם. ירושלים בשנה האחרונה חווה מהפכה בכל תחום והיום גם נושא החניה הצטרף. בקדנציה הקרובה אמשיך לעבוד קשה ולהעלות את קרנה של ירושלים. חג חניה שמח ירושלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות