אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אנחנו מפחדים מהשינויים שיכניסו - תהיה ירידה בהתחלות בנייה" צילום: יניב רחימי

"אנחנו מפחדים מהשינויים שיכניסו - תהיה ירידה בהתחלות בנייה"

כך אמר היום חנן מור, בעל השליטה בקבוצת הנדל"ן מור . "אנחנו מודאגים מהסיבה שלייצר דירה זה עניין מאתגר. המפרט היום של דירות למשתכן טוב יותר מזה של דירות בשוק החופשי"

18.12.2019, 14:08 | יניב רחימי

"בצד העסקי, זה שאין ממשלה אז זה אומר שלא פוגעים בסדרי עולם. אנחנו מאוד מפחדים מהיום שאחרי זה, מהשינויים שיכניסו. כחלון בא ואמר שהוא רוצה לטפל בנדל"ן למגורים ועשה. אנחנו מודאגים מהסיבה שלייצר דירה זה עניין מאתגר, ואם יכניסו שינויים נראה ירידה בהתחלות בנייה". כך אמר היום (ד') חנן מור בסיור משקיעים בפרויקטים מובילים של חברת הנדל"ן מור.

קראו עוד בכלכליסט

"חריש היא ההזדמנות הכי גדולה שיש למי שרוצה לרכוש דירה בישראל, בעיקר לנוכח שינוי אפשרי בתוכניות הממשלה בפרויקט מחיר למשתכן. העיר הזאת תהיה כמו מודיעין", אמר מור.

ביחס לתוכנית מחיר למשתכן אמר מור "המפרט היום של דירות למשתכן טוב יותר מזה של דירות בשוק החופשי" לדבריו אחרי חבלי הלידה של התוכנית, כיום הרגולציה מחייבת את הייזמים לסטנדרטים גבוהים.

קבוצת מור, שהחלה את פעילותה בתחום הנדל"ן למגורים, החלה לשלב בשנים האחרונים ייזום של נדל"ן מניב. לפי ההערכות של מור, בשנה הבאה דמי השכירות מנכסי החברה צפויים להסתכם בכ-15 מיליון שקל, ובשנת 2021 הם יגיעו ל-20 מיליון שקל.

בתחום הנדל"ן למגורים, לפי המצגת שחברת חנן מור פרסמה בתחילת השבוע, לחברה יש רווח גולמי שטרם הוכר בסכום של 289 מיליון שקל שאמור לבוא לידי ביטוי בדוחות הכספיים של החברה בבמהלך השנים הקרובות.

חנן מור , צילום: יניב רחימי חנן מור | צילום: יניב רחימי חנן מור , צילום: יניב רחימי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות