אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון פז אישר את מינויו של שטרן למנכ"ל החברה צילום: עמית שעל

חשיפת כלכליסט

דירקטוריון פז אישר את מינויו של שטרן למנכ"ל החברה

חשיפת המינוי בכלכליסט אתמול חייבה את ההתכנסות המהירה של הדירקטוריון - שטרן התפטר במקביל מתפקידו כמנכ"ל סלקום; יורם איל, סמנכ"ל הקמעונאות של פז שהיה המועמד הפנימי לתפקיד, הודיע על התפטרותו

19.12.2019, 11:19 | גולן חזני

דירקטוריון פז אישר לפני שעה קלה את מינויו של ניר שטרן לתפקיד מנכ"ל הקבוצה. במקביל התפטר שטרן מתפקיד מנכ"ל סלקום. הדירקטוריון התכנס הבוקר (ה') בדחיפות לאשר את מינויו של שטרן לתפקיד.

יורם איל, סמנכ"ל הקמעונאות של פז, שהיה המועמד הפנימי לתפקיד המנכ"ל, הודיע על התפטרותו בעקבות ההעדפה של שטרן.   

קראו עוד בכלכליסט

סלקום עצמה פרסמה הודעה על התפטרותו של שטרן שבה נאמר כי תאריך הפרישה בפועל עדיין לא נקבע והוא יפורסם בהמשך. כמו כן צוין בהודעה כי הדירקטויון מינה ועדה שתפקח על תהליך איתור מנכ"ל חדש. בתקופת המעבר, יו"ר הדירקטוריון עמי אראל יוביל באופן פעיל את הליך החלפת המנכ"ל, כמו גם את ההוצאה לפועל של פעילות החברה ושל תוכנית ההבראה.

אראל הודיע היום: "מועצת המנהלים מחויבת באופן מוחלט לתוכנית ההבראה של החברה שעליה היא הכריזה לפני כשלושה חודשים. אנו בסלקום נעשה הכל כדי להמשיך ולהשלים תוכנית זו".

הדיון של הדירקטוריון בפז  היה אמור להיערך רק בעוד שבוע או יותר, שכן שטרן לא סיכם עדיין את תנאי ההעסקה הכספיים בחברה עד אתמול, ואולם החשיפה בכלכליסט אודות המינוי האיצה את המהלך.

שטרן הועדף ע״י ועדת האיתור בפז על פניהם של שני מועמדים אחרים. אברהם ביגר יו"ר פז מכיר את שטרן עוד מהתקופה בה פעלו שניהם בקונצרן אי.די.בי תחת שליטתו של נוחי דנקנר.

 

שטרן נפגש שלשום עם ביגר, שהודיע לו כי ועדת האיתור לתפקיד מנכ"ל החברה בחרה בו לתפקיד. שמו של שטרן הובא בידי חברת 'עמדה', שפועלת בתחום ההד האנטינג והביאה את שמו לביגר.  

ניר שטרן , צילום: עמית שעל ניר שטרן | צילום: עמית שעל ניר שטרן , צילום: עמית שעל

עזיבתו של שטרן לא תהיה מיידית, והוא צפוי להישאר בסלקום עוד חודשיים-שלושה. החברה גייסה לפני שבועיים 600 מיליון שקל בהנפקת מניות, אך מתמודדת עם חוב גבוה שרובץ עליה ומונע ממנה לקדם את הפיתוח של עסקיה בצורה מואצת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה