אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בצעד יוצא דופן: נאמן השף רפי כהן מבקש להקצות כ-300 אלף שקל לשיקומו צילום: יורם ירקוני

בלעדי לכלכליסט

בצעד יוצא דופן: נאמן השף רפי כהן מבקש להקצות כ-300 אלף שקל לשיקומו

עו"ד ליאור כספי מבקש להקצות את הסכום מהכספים הצבורים בקופת הנאמנות, הכוללת 3.3 מיליון שקל; לפי הבקשה שהוגשה לביהמ"ש, הדבר מותנה בכך שכהן ייצור עם הנאמן קשר וישתף עימו פעולה בתהליך בניית מתווה להסדר חובותיו

22.12.2019, 14:53 | ליטל דוברוביצקי

בצעד יוצא דופן פנה הנאמן להליכי פשיטת הרגל של השף רפי כהן לבית המשפט המחוזי בתל אביב, בבקשה שיאשר לו להקצות סכום של עד 300 אלף שקל לשיקומו של כהן. זאת, במידה וכהן יצור קשר עם הנאמן – כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

הנאמן, עו"ד ליאור כספי, הגיש לאחרונה בקשה לבית המשפט לצורך בניית מתווה לשיקומו של כהן. הנאמן ציין כי אם השף לשעבר ייצור קשר וישתף עימו פעולה בכל הקשור לשיקומו, בית המשפט יתבקש לאשר לו להקצות לכך כספים מתוך כלל הכספים הצבורים בקופת הנאמנות, בסך 3.3 מיליון שקל.

רפי כהן, צילום: יורם ירקוני רפי כהן | צילום: יורם ירקוני רפי כהן, צילום: יורם ירקוני

מהבקשה עולה כי עד כה הועברו לבדיקתו של הנאמן 26 תביעות חוב שהוגשו כנגד כהן, בסך כולל של 9 מיליון שקל.

עו"ד כספי ציין בפני בית משפט כי "משרדו של הנאמן פעל ימים כלילות על מנת לצור קשר עם רפי כהן לצורך בניית מתווה לשיקומו. אולם, לצערנו הרב נכון למועד כתיבת שורות אלו לא ניתן היה לקבל את הסכמתו של החייב לשיקום".

הנאמן אף ציין כי מן הראוי שייוותר סכום כלשהו לשיקום החייב עד ה-10 בינואר, אם ייצור כהן קשר. השף רפי כהן, מי שהפעיל בעבר את מסעדת רפאל היוקרתית בתל אביב ונחשב לעילוי בתחומו, הוכרז כפושט רגל בשנת 2018. בדו"ח שהגיש לאחרונה הנאמן נכתב כי "חרף כמות הפעמים שהנאמן הושיט לכהן יד, לא השכיל החייב לתפוס אותה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות