אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טכנולוגיית היתוך החיישנים של סיוה שולבה בטלוויזיות החכמות של LG צילום: Zef Nikolla

טכנולוגיית היתוך החיישנים של סיוה שולבה בטלוויזיות החכמות של LG

לכלכליסט נודע שלחברה הישראלית יש רשימה נאה של לקוחות שכבר הטמיעו את MotionEngine Air, המאפשרת פענוח מידע ומחוות גוף בדיוק גבוה - בינהם הענקית הקוריאנית LG וחברת iRobot

23.12.2019, 10:37 | מאיר אורבך

ספקית טכנולוגיות הקישוריות האלחוטית והחישה החכמה סיוה, הודיעה בסוף השבוע שעבר על גרסה חדשה של תוכנת היתוך החיישנים MotionEngine Air, המאפשרת פענוח מידע ומחוות גוף ממספר רב של חיישני תנועה בדיוק גבוה.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע שלחברה יש רשימה נאה של לקוחות שהטמיעו את הטכנולוגיה החדשה, שכבר ייצרה לחברה הכנסות ראשוניות.

טלוויזיה עם מסך גמיש של LG, צילום: LG טלוויזיה עם מסך גמיש של LG | צילום: LG טלוויזיה עם מסך גמיש של LG, צילום: LG

הלקוח המשמעותי הראשון של החברה היא ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית LG, ששילבה את החיישנים של סיוה בשלט הטלוויזיות החכמות שלה.

לקוח משמעותי נוסף היא חברת iRobot, שנודע כי תשלב את החיישנים בשואבים המתקדמים שלה.

השימוש בטכנולוגיות היתוך חיישנים (Sensor Fusion) לעיבוד מידע מחיישני תנועה וסביבה מתרחב למספר הולך וגדל של מכשירים, בהם סמארטפונים, לפטופים, טאבלטים, אוזניות אלחוטיות, שלטים לטלוויזיות חכמות וקונסולות משחקים, מערכות מציאות רבודה ומדומה, רחפנים, רובוטים, ועטי stylus למסכי מגע.

שוק השלטים האלחוטיים הכולל בתוכו היתוך חיישנים, בדומה לטלוויזיות חכמות ועטי stylus לטלפונים וטבלטים, צומח במהירות בשנים האחרונות, ויותר מ-500 מיליון מכשירים צפויים לצאת לשוק בשנתיים הקרובות.

גדעון ורטהייזר מנכ"ל סיוה, צילום: Zef Nikolla גדעון ורטהייזר מנכ"ל סיוה | צילום: Zef Nikolla גדעון ורטהייזר מנכ"ל סיוה, צילום: Zef Nikolla

האלגוריתמים והתוכנות המשולבים בחיישנים, כגון רכיבי מדידת אינרציה, מאפשרים פיתוח יישומים במגוון מכשירים, כמו ניווט מדויק של רובוטים אוטונומיים ושליטה אינטואיטיבית על מוצרי צריכה.

הטכנולוגיה של סיוה משפרת את חווית המשתמש בעזרת זיהוי מדויק של תנועות השלט הרחוק, כולל מחוות יד לשליטה, עקיבה ובקרה מדויקת על שואבי אבק רובוטיים, ומתאפיינת בצריכת סוללה נמוכה במיוחד.

היתוך החיישנים הוא אחד ממנועי הצמיחה של סיוה. כיום מספקת החברה טכנולוגיות קישוריות אלחוטית, קול/אודיו, עיבוד תמונה ובינה מלאכותית לשווקי הסלולר, האלקטרוניקה, הרכב, הרובוטיקה, והאינטרנט-של-הדברים (IoT), ועם לקוחותיה נמנים יצרנים מובילים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות