אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניר חפץ: "תפקיד וואלה? לעשות שקט בבית רה"מ" צילום: שאול גולן

בלעדי לכלכליסט

ניר חפץ: "תפקיד וואלה? לעשות שקט בבית רה"מ"

חפץ, שהיה מקורב לבני משפחת נתניהו ושימש כיועץ התקשורת של המשפחה, סיפר לחוקרי המשטרה בתיק 4000 כיצד תפס את תפקידו של אתר וואלה במהלך עבודתו: "לתת חשיפה גדולה לפעילויות של שרה ובכך ליצור שקט בבית ראש הממשלה ושביעות רצון בקרב רעייתו". על מעורבות נתניהו בתיק 3000: "ידעתי שהוא לא מעורב כי כשמדברים איתו על זה הוא לגמרי אדיש"

25.12.2019, 08:00 | ליטל דוברוביצקי ותומר גנון

ניר חפץ, שהיה מקורב לבני משפחת נתניהו ושימש כיועץ התקשורת של המשפחה, סיפר לחוקרי המשטרה בתיק 4000 כיצד הוא הבין שלראש הממשלה בנימין נתניהו אין קשר לתיק 3000.

קראו עוד בכלכליסט

ניר חפץ, צילום: שאול גולן ניר חפץ | צילום: שאול גולן ניר חפץ, צילום: שאול גולן

באחת מחקירותיו במרץ סיפר חפץ, לאחר שהפך לעד מדינה, כי "ידעתי כל הזמן שבנימין נתניהו לא מעורב ב-3000. איך ידעתי? כי כשמדברים איתו על 3000 הוא לגמרי אדיש, אתה רואה שזה לא נוגע בו, אבל אם תדברי איתו על אלף או אלפיים, הוא לגמרי אחרת, לכן אני מלכתחילה ידעתי ולא הייתי צריך ראיות, לא הייתי צריך כלום, בשביל לדעת שב-3000 הוא לא... זה פשוט לא מזיז לו שאתה מדבר איתו, רואים על הבנאדם".

עוד מספר חפץ בחקירה כיצד נתפס אתר וואלה על ידי ראש הממשלה: "מבחינתו של ראש הממשלה, וגם מבחינתי, התפקיד המרכזי של אתר וואלה בשלב זה היה להיות אקמול. בכול פעם ששרה יצאה לפעילות ציבורית היא התלוננה על סיקור נמוך. התפקיד המרכזי של אתר וואלה מבחינת ראש הממשלה או מבחינתי היה לתת חשיפה גדולה לפעילויות של שרה ובכך ליצור שקט בבית ראש הממשלה ושביעות רצון בקרב רעייתו כדי שיהיה לו שקט לעבוד בענייני המדינה. זה היה התפקיד של וואלה, וזה תפקיד חשוב, לעשות שקט בבית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות