אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קופיילוט גייסה 5 מיליון דולר בסבב סיד צילום: צביקה טישלר

קופיילוט גייסה 5 מיליון דולר בסבב סיד

הסטארט-אפ הישראלית מפתחת טכנולוגיה שמאפשרת ליצרני מוצרי אלקטרוניקה לתקשר עם הלקוחות. את הסבב הובילה קרן JVP. החברה הוקמה על ידי ציקי נפתלי וצבי פרנק

24.12.2019, 15:42 | הגר רבט

חברת קופיילוט ( Copilot) הישראלית, שפיתחה פלטפורמה לניהול מוצרים חכמים, הודיעה היום (ג׳) על גיוס של 5 מיליון דולר בסבב סיד בהובלת קרן JVP. קופיילוט נוסדה על ידי ציקי נפתלי וצבי פרנק והיא מפתחת טכנולוגיה שמאפשרת ליצרני מכשירי האלקטרוניקה לתקשר עם לקוחותיהם.

קראו עוד בכלכליסט

הטכנולוגיה של קופיילוט אוספת את נתוני השימוש מהמכשירים השונים ובאמצעות מודלים שפיתחה, מאפשרת תקשורת ישירה עם לקוחות הקצה, תוך חיזוי פעילות המוצר, מניעת החזרות מוצרים, נטישה של לקוחות ובמקביל לייצר רכישות חוזרות. קופיילוט יוצרת קשר עם כל לקוח בזמן הנכון, עם המסר הנכון, על מנת לשפר את חווית הלקוח ולשפר את ערך הלקוח.

ציקי נפתלי, מייסד משותף בקופיילוט, צילום: ענר גרין ציקי נפתלי, מייסד משותף בקופיילוט | צילום: ענר גרין ציקי נפתלי, מייסד משותף בקופיילוט, צילום: ענר גרין

קופיילוט, שפועלת בניו יורק ובתל אביב מעסיקה היום 20 עובדים, מהחברה נמסר שבחצי השנה האחרונה היא מנהלת מערך תקשורת ישיר עם כמיליון משתמשים, לקוחות הקצה של מעל ל-35 לקוחות משלמים בהם: Polaroid Safedome, Palo Alto Innovation and Brooklyness. הטכנולוגיה של החברה אגנוסטית למוצר ופועלת בכל המכשירים החכמים מבוססי IoT. החברה קמה כספין-אוף של קבוצת זמינגו המפתחת מוצרים חכמים עבור יצרני אלקטרוניקה.

אראל מרגלית, יו"ר ומייסד JVP מסר כי: "לקופיילוט יש את היכולת לשנות את עולם הצריכה ואת מערכת היחסים בין לקוחות הקצה לבין יצרני מוצרים חכמים. המהפכה הדיגיטלית חייבת לייצר שיפורים דרמטיים באיכות חיינו וקופיילוט יכולה לסייע בהשגת מטרה זו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות