אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקי מאוס Too - עובדות המחופשות לבובות בדיסני וורלד: "מבקרים בפארק הטרידו אותנו" צילום: בלומברג

מיקי מאוס Too - עובדות המחופשות לבובות בדיסני וורלד: "מבקרים בפארק הטרידו אותנו"

עובדת המחופשת למיקי מאוס התלוננה במשטרה שנפצעה לאחר שסבתא ליטפה אותה בראש. שתי עובדות המחופשות למיני מאוס ודונלד דאק התלוננו שמבקרים בפארק מיששו אותן בחזה באופן לא הולם

28.12.2019, 12:14 | שירות כלכליסט
עובדות בפארק דיסני וורלד שמתפעלות את בובותיהן של מיקי מאוס, מיני מאוס, ודונלד דאק הגישו תלונות במשטרה נגד תיירים בגין הטרדות. שלוש עובדות צוות התלוננו במשטרה לגבי מקרים בפארקים ליד אורלנדו, פלורידה. עובדת המחופשת למיקי מאוס נפצעה על ידי סבתא שליטפה אותה בראשה. שתי נשים המחופשות למיני מאוס ולדונלד דאק אמרו כי מבלים מיששו אותן באופן לא הולם.

קראו עוד בכלכליסט

משרד השריף של מחוז אורנג', שחוקר את שלושת המקרים, אמר שהנשים מאחורי תחפושות המיני מאוס ודונלד דאק החליטו שלא להגיש תלונה רשמית, וכי המקרה של האישה מאחורי תחפושת מיקי מאוס הוא בעל רקע אזרחי, ולא פלילי.

המקרים מגיעים אחרי שגבר בן 51 נעצר בנובמבר אחרי שעובדת המגלמת נסיכת דיסני אמרה לחוקרים שהוא חפן את שדיה בזמן שהצטלם עמה. "כולם צריכים להרגיש בטוחים כשהם בעבודה, ואנחנו מעודדים את חברי הצוות שלנו לספר לנו על כל סיטואציה לא נעימה שחוו". אמר דובר של דיסני ל-BBC. "אנחנו מספקים משאבים שונים כדי להגן על שלומם של חברי הצוות - בהם שוטרים המסתובבים בפארקים וזמינים למען העובדים בכל שעה, למקרה הצורך".

תחפושת של מיקי מאוס, צילום: בלומברג תחפושת של מיקי מאוס | צילום: בלומברג תחפושת של מיקי מאוס, צילום: בלומברג

שלושת המקרים האחרונים התרחשו במהלך יומיים בתחילת החודש. המקרה הראשון התרחש בשלישי בדצמבר, כאשר המשטרה נקראה למסעדה בפארק ממלכת החיות. אישה בת 60 שאלה אם היא יכולה לנשק את דונלד דאק. העובדת מאחורי התחפושת הסכימה, אך אחרי הנשיקה האישה המשיכה לגעת לה בחזה. ללא הסכמה מצד העובדת. כאשר האחרונה ניסתה להתרחק האישה תפסה אותה, הניחה ידיה בתוך התחפושת, ו"נגעה בה מעל החזייה באופן תזזיתי". חברת הצוות לא הגישה תלונה ואמרה למשטרה שנדמה שהאישה "סבלה מדמנציה".

ברביעי בדצמבר, בממלכת החיות, משפחה של שלושה נפשות - סבתא, ביתה, ונכדה, ניגשו לשני עובדים בתחפושת מיקי מאוס. הסבתא ליטפה את מיקי מאוס בראשו חמש פעמים בניסיון "להראות לנכדה שמיקי מאוס לא יפגע בה", כך לפי דוח המשטרה. העובדת סיפרה למשטרה כי התנהגותה גרמה לה לנקע בצוואר, והיא נאלצה לקבל טיפול בבית חולים.

במקרה שני באותו יום, גם הוא בממלכת החיות, הייתה מעורבת עובדת שגילמה את מיני מאוס. העובדת סיפרה למשטרה שאורח אחז בחזה שלה שלוש פעמים אחרי שהצטלמה לצידו ולצד אשתו באזור המיועד לצילומים. האיש, בן 61, ממינסוטה, נצפה בצילומי האבטחה של הפארק, והמשטרה סיפרה שהעובדת לא הגישה נגדו תלונה. עם זאת, דיסני החליטה בעקבות מקרה נוסף של "אינטרקציה לא נאותה עם חבר צוות" בחמישי בדצמבר, לאסור על הגבר - בעל חברות במועדון החופשה של דיסני - לחזור ולבקר בפארקים של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות