אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אריק פינטו שכר משרד לצד משרדו של ציון קינן בת״א צילום: נמרוד גליקמן

אריק פינטו שכר משרד לצד משרדו של ציון קינן בת״א

מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר פועל סמוך למשרדו של קודמו בתפקיד, בדרך לשיתוף פעולה אפשרי בין השניים

31.12.2019, 07:14 | רחלי בינדמן

אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר, החל לפעול לאחרונה במשרד לצד משרד ששכר ציון קינן בפרויקט מידטאון בתל אביב, במה שעשוי לרמוז על שיתוף פעולה עתידי אפשרי בין השניים בתחום הנדל"ן.

פינטו, שהיה מנכ"ל בנק הפועלים מ־2016 ועד אוקטובר השנה, החליף את קינן בתפקידו. השניים הקימו חברות בבעלותם שדרכן הם מציעים ייעוץ עסקי. מגדלי מידטאון הם צמד גורדי שחקים בדרך בגין בתל אביב.

פינטו מעוניין לפעול כיועץ בתחומי ההייטק והטכנולוגיה ובתחום הנדל"ן. בשלב זה כל אחד מהשניים פועל באופן עצמאי.

מימין: אריק פינטו וציון קינן , צילום: נמרוד גליקמן מימין: אריק פינטו וציון קינן | צילום: נמרוד גליקמן מימין: אריק פינטו וציון קינן , צילום: נמרוד גליקמן

מאז שקינן עזב את הפועלים שמו לא עלה לכותרות בהקשר של פעילות עסקית משמעותית. בשוק ההון הוא מתווך מדי פעם בעסקאות פיננסיות ונדל"ן. פינטו היה בן טיפוחיו של קינן והשניים מקורבים מאוד ושמרו על קשר גם לאחר עזיבתו של קינן את הבנק.

בכיר לשעבר אחר בהפועלים המקורב לשניים הוא שמעון גל, בעבר ראש החטיבה העסקית בבנק, שסומן כמי שיחליף את קינן ומצא עצמו מחוץ לבנק לאחר שקיים קשרים עם עובדת. ב־2017 ניסה גל לגייס קרן חוב בתחום התשתיות וכשל. קינן וגל פרשו מהבנק עם חבילות פרישה נאות, לפני כניסת חוק מגבלת שכר הבכירים בגופים הפיננסים לתוקף.

לאחרונה פורסם כי פינטו מועמד להצטרף כשותף מנהל בקרן הון סיכון שמקימות רשת אסותא וקופ"ח מכבי, אך הצטרפותו לא הבשילה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות