אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אנטרופי ביקשה לבחון את תנאי השכר של מנכ”ל המשביר רמי שביט צילום: מיקי נועם אלון

אנטרופי ביקשה לבחון את תנאי השכר של מנכ”ל המשביר רמי שביט

רגע לפני שהיא מפסיקה לייעץ לאסיפות כלליות, אנטרופי ביקשה לבחון את תנאי השכר של בעל השליטה במשביר שעומדים על 75 אלף שקל

01.01.2020, 08:12 | אורנה יפת

האסיפה הכללית של המשביר 365, שאמורה היתה להתקיים היום, 1 בינואר, נדחתה ל־13 בינואר. בין היתר אמורה היתה האסיפה לאשר את שכרו של רמי שביט, בעל השליטה במשביר. משכורתו החודשית של שביט עומדת על 75 אלף, והמשביר מבקשת להשאיר את השכר כפי שהוא.

קראו עוד בכלכליסט

רמי שביט, צילום: עמית שעל רמי שביט | צילום: עמית שעל רמי שביט, צילום: עמית שעל

אלא שהמשביר לא פנתה לחברת אנטרופי, וזו הודיעה לה שבכוונתה לבחון את תנאי השכר של שביט, מה שהוביל את המשביר להודיע על דחיית האסיפה. בסביבת המשביר הסבירו כי השכר של שביט נמוך מהממוצע במשק.

כפי שנחשף ב”כלכליסט”, אנטרופי מתכוונת לצאת מתחום הייעוץ לאסיפות כלליות. גל סטאל, יו”ר קבוצת אנטרופי, כתב בשבוע שעבר מכתב ללקוחות המוסדיים של זרוע הייעוץ באסיפות של אנטרופי והודיע כי החל מאפריל הקרוב תחדל להעניק ייעוץ למוסדיים בנוגע להצבעות באסיפות הכלליות. ההחלטה מגיעה על רקע חקיקה שמקדם הממונה על שוק ההון משה ברקת, שתחייב את הגופים המוסדיים לקבל החלטות הצבעה עצמאיות על ידי אנליזה פנימית. רגע לפני זה, אנטרופי בכל זאת מבקשת לבחון את תנאי השכר של שביט. מהמשביר 365 נמסר בתגובה: “האסיפה בנושא אישור השכר של בעל השליטה והמנכ”ל רמי שביט נדחתה בעקבות פנייה של אנטרופי. יצוין כי תנאי השכר המתבקשים לא השתנו ודומים לתנאים בשש השנים האחרונות”.   

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות