אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבי גבאי בין המועמדים לתפקיד מנכ"ל סלקום צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

אבי גבאי בין המועמדים לתפקיד מנכ"ל סלקום

בחירת המנכ"ל הבא של חברת התקשורת נכנסת לישורת האחרונה; מתמודדים נוספים מתוך החברה הם סמנכ"ל הכספים שלומי פרילינג וסמנכ"ל השיווק עמוס מאור

02.01.2020, 06:45 | גולן חזני

דירקטוריון סלקום מאיץ את ההליך לבחירת מנכ"ל חדש לחברה. ועדת האיתור, הכוללת את יו"ר החברה עמי אראל, מאוריסיו ביאור, ערן סער, פרופ' שמואל האוזר ופרופ' ורדה ליברמן, נפגשה בימים האחרונים עם כמה מועמדים. שם מפתיע ברשימה שלה הוא יו״ר מפלגת העבודה וחבר הכנסת לשעבר אבי גבאי, כך נודע ל"כלכליסט".

 

קראו עוד בכלכליסט

מתמודדים נוספים מתוך החברה הם סמנכ"ל הכספים שלומי פרילינג וסמנכ"ל השיווק עמוס מאור. בדירקטוריון אין תמימות דעים לגבי הבחירה. חלק תומכים במועמד פנימי ואחרים במועמד חיצוני.

גבאי כיהן כמנכ"ל בזק עד 2013, ואחרי שנתיים החל לכהן כשר לאיכות הסביבה מטעם מפלגת כולנו. לאחר פרישתו מכולנו, בעיצומה של הקדנציה, נבחר ליו"ר מפלגת העבודה, אך סיים את הבחירות עם שישה מנדטים בלבד.

גבאי נחשב מקורב ליו"ר סלקום עמי אראל, וכיהן כעוזרו כשהיה מנכ"ל בזק עד למינוי למשנה למנכ"ל. הכיסא של מנכ"ל סלקום התפנה כשניר שטרן עזב בעיצומו של הליך התייעלות, לטובת תפקיד מנכ"ל פז. סלקום הודיעה באחרונה כי היא מנהלת מו"מ עם העובדים ליישום תוכנית קיצוצים, הכוללת פיטורים נרחבים. 

אבי גבאי, צילום: עמית שעל אבי גבאי | צילום: עמית שעל אבי גבאי, צילום: עמית שעל
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות