אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכונית החלומות של טייקון הנדל"ן: מודל חד-פעמי של בוגאטי והרמס צילום: Bugatti

מכונית החלומות של טייקון הנדל"ן: מודל חד-פעמי של בוגאטי והרמס

שני המותגים בנו במיוחד עבור הטייקון חובב המכוניות מני חושבין את הבוגאטי שיירון הרמס - מכונית על יפהפייה עם כל השטיקים שרק שיתוף פעולה בין שני מותגי על יכול לייצר

04.01.2020, 23:19 | שירות כלכליסט

טייקון הנדל"ן מקליפורניה מני חושבין ידוע באוסף המכוניות המרשים שלו, לאחר שהשתלט על יוטיוב בשנתיים האחרונות עם הסופר-מכוניות הפרועות שלו. אבל הדובדבן שבקצפת מבחינתו היא בוודאי הבוגאטי שיירון הרמס, מודל חד-פעמי שנבנה במיוחד עבורו , כתוצאה משיתוף פעולה חד-פעמי בין שני מותגי העל. 

קראו עוד בכלכליסט

 בוגאטי והרמס שילבו כוחות כדי ליצור את הדגם הייחודי ב-2016, ושלוש שנים מאוחר יותר היה הדגם מוכן סוף סוף למסירה בארה"ב. 

בוגאטי שיירון מהדורת הרמס, צילום: Bugatti בוגאטי שיירון מהדורת הרמס | צילום: Bugatti בוגאטי שיירון מהדורת הרמס, צילום: Bugatti

   , צילום: Bugatti צילום: Bugatti    , צילום: Bugatti

   , צילום: Bugatti צילום: Bugatti    , צילום: Bugatti

   , צילום: Bugatti צילום: Bugatti    , צילום: Bugatti

זו איננה הפעם הראשונה שבה שני מותגי היוקרה עובדים יחד על פרויקט. אטורה בוגאטי ואמיל-מוריס הרמס עבדו יחד כבר בשנות העשרים של המאה שעברה. בשנת 2008 חזרו שני המותגים לשתף פעולה כדי ליצור מכונית מיוחדת מסוג ויירון (Veyron).

מהדורת השיירון הרמס עברה סדרת התאמות עד אשר מצאה חן בעיניי חושבין, שהחליט שהיא תיראה מצוין ב"הרמס קריי", גוון לבן-גיר מיוחד.

חוץ מהצבע החיצוני הייחודי הזה, המכונית קיבלה גם "סורג" מיוחד למנוע שלה עם עם תבנית של הרמס, והצד התחתון של הכנף האחורית נוצר גם הוא עם סמל הסוס של הרמס.

בוגאטי והרמס שיתפו פעולה גם בעיצוב הפנים של המכונית, שמחופה בעור מיוחד מבית האופנה הצרפתי, כולל סמל הסוס על חיפוי הדלתות. פנים המכונית כולל גם תגית עליה כתוב "יוצר על ידי הרמס", כדי להזכיר לנוסעים שהשיירון הזאת לא דומה לאף אחת אחרת.

אם תהיתם מדוע הזמין חושבין את מהדורת השיירון הרמס המיוחדת הזאת, כדאי לכם לדעת שזו איננה הסופר-מכונית הראשונה שבבעלותו שמכילה נגיעה של הרמס.

לפני מספר שנים הוא שכנע גם את יצרנית רכב הספורט האיטלקית פגני (Pagani) לחבור להרמס כדי ליצור פגני הויארה (Huyara) חד פעמית, ומקלארן והרמס שיתפו גם הן פעולה עבורו כדי ליצור לו "זנב" אחורי מיוחד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות