אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצחק כהן ימונה לשר השיכון, יפעת שאשא ביטון תעבור לשמש כשרת הרווחה צילום: גדי קבלו

יצחק כהן ימונה לשר השיכון, יפעת שאשא ביטון תעבור לשמש כשרת הרווחה

הממשלה צפויה לאשר מחר את מינויו של סגן שר האוצר לתפקיד שר השיכון במקום שאשא-ביטון שתעבור גם היא תפקיד. ח"כ דוד ביטן, שכנגדו עומדת חקירה פלילית צפוי להתמנות לשר החקלאות. שרת התפוצות תהיה ציפי חוטובלי

04.01.2020, 21:37 | צבי זרחיה

סגן שר האוצר ח"כ יצחק כהן (ש"ס) צפוי להתמנות מחר לשר השיכון , במקומה של השרה המכהנת יפעת שאשא ביטון (כולנו) שתתמנה כשרת הרווחה. המינויים יובאו מחר (יום ראשון) לאישור הממשלה. כהן יהיה השר השלישי במשרד השיכון בממשלה היוצאת. בתחילת הכהונה ועד לפני כשנה וחודש שימש בתפקיש יואב גלנט. אחר כך כשעזב לליכוד מונתה במקומו לתפקיד יפעת שאשא ביטון. 

קראו עוד בכלכליסט

נתניהו התפטר ביום רביעי מתפקידיו כשר הרווחה, החקלאות והתפוצות. כשר החקלאות הוא צפוי למנות את ח"כ דוד ביטן (ליכוד). כשרת התפוצות תמונה סגנית שר החוץ ח"כ ציפי חוטובלי (ליכוד). המינויים החדשים טעונים מתן הודעה בלבד לכנסת. יצוין, כי נגד ביטן נפתחה חקירה פלילית ואם היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט יעמידו לדין הוא יצטרך להתפטר מתפקידו בממשלה.

שרת השיכון יפעת שאשא ביטון, צילום: יעל אורבך שרת השיכון יפעת שאשא ביטון | צילום: יעל אורבך שרת השיכון יפעת שאשא ביטון, צילום: יעל אורבך

ש"ס ביקשה באחרונה את תיק החקלאות עבור שר הדתות ח"כ יצחק וקנין (ש"ס). המינוי כבר סוכם עם נתניהו, אלא שוקנין הוא חקלאי ממושב יערה ששימש כיו"ר הלובי החקלאי. נתניהו הודיע באחרונה לחקלאים שתיק החקלאות יוחזק על ידי נציג של הליכוד. הדבר נועד על מנת לקרוץ לחקלאים לתמוך בליכוד.

ש"ס פזלה לתיק הרווחה, אבל לבסוף לא לקחה אותו בשל חוסר רצון לחתום על היתרי עבודה בשבת.

כזכור, נתניהו הודיע שיפסיק להחזיק בתיקים אלה, בעקבות עתירה בעניין לבג"ץ לנוכח העובדה שהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט החליט להגיש כנגדו כתב אישום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות